שטייניץ מאשר: לא הצלחנו להכניע את הטרור

השר יובל שטייניץ, החבר בקבינט המדיני – בטחוני אומר הבוקר כי הממשלה נכשלה במתן מענה בטחוני לתושבי מדינת ישראל. בראיון הבוקר לרדיו ללא הפסקה אמר שטייניץ כי "אין פתרונות קסם, ואף ממשלה אחרת לא הייתה מצליחה, כי אין פה פתרונות פטנט-קסם, למגר את גל הטרור הזה באופן מוחלט" {ביקרות מבפנים}

השר יובל שטייניץ, החבר בקבינט המדיני – בטחוני אומר הבוקר כי הממשלה נכשלה במתן מענה בטחוני לתושבי מדינת ישראל. בראיון הבוקר לרדיו ללא הפסקה אמר שטייניץ כי "אין פתרונות קסם, ואף ממשלה אחרת לא הייתה מצליחה, כי אין פה פתרונות פטנט-קסם, למגר את גל הטרור הזה באופן מוחלט".

שטייניץ הוסיף כי "זה לא גל הטרור הראשון שהציונות ומדינת ישראל מתמודדים אתם. היו כבר גלי טרור, חלקם קשים יותר. לעיתים לוקח יותר זמן, וקשה לקבוע את הזמן, עד שאנחנו מתגברים על גלי הטרור, אבל אין לי ספק שכמו שהתגברנו על גלי אלימות וטרור בעבר, אפילו קשים יותר, נתגבר גם על הגל הזה".

בהמשך הראיון לניסים משעל ורינה מצליח אמר שטייניץ: "הרשות הפלסטינית צריכה להפסיק לעודד את הטרור, להפסיק את ההסתה הנוראית, שמחנכת ילדים מגיל גן, שהיהודים זה עם נורא ושצריך לגרש אותו, להשמיד אותו, להיפטר ממנו. להפסיק את השידורים לילדים ונוער, שבהן מראים הצגות, עם דמויות של יהודים עם כיפה ששוחטים אותם עם סכינים ויורים בהם ורובים, להפסיק את הקריאות של אבו מאזן שהיהודים רוצים להרוס את אל-אקצה, ולהפסיק לשבח טרוריסטים מכל הסוגים, כולל פיגועי מתאבדים ופיגועי סכינים".

השר יובל שטייניץ טען כי "ברגע שהרשות הפלסטינית תפסיק את ההסתה, וזה לא קל אחרי כל כך הרבה שנים, זה הבסיס להפסקת הטרור. כי המנוע האמיתי של הטרור זו ההסתה הפרועה שהרשות הפלסטינית שותפה לה ואף מובילה אותה בטלוויזיה ובמערכת החינוך".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.