שטיסל באמריקה: שולם וקיווע מתמוגגים (וידאו)

לאחר ההצלחה המסחררת בישראל, סדרת הדרמה המצליחה "שטיסל" תופק בקרוב כסדרה אמריקאית תחת השם "emmis".בראיון משותף שהעניקו מיכאל אלוני ודובל'ה גליקמן לערוץ 20 הם מתייחסים להמראתה של הסדרה מעבר לים. צפו {צפו בראיון}

"שטיסל" תופק באמריקה: לאחר ההצלחה המסחררת בישראל, סדרת הדרמה המצליחה "שטיסל" תופק בקרוב כסדרה אמריקאית תחת השם "emmis".בראיון משותף שהעניקו מיכאל אלוני ודובל'ה גליקמן הם מתייחסים בראיון לערוץ 20, להמראתה של הסדרה מעבר לים.

מיכאל אלוני המגלם את דמותו של הבחור הרווק קיווע הגיב בראיון לערוץ 20 : "זה מוכיח ששטיסל פותחת את הלב"

דב  גליקמן אמר כי הוא היה מופתע אם הדברים לא היו כך "אני הייתי מאוד מאוד מתפלא אם זה לא היה נמכר לאנשהו כי זה תסריט שיוצא מגדר הרגיל".

מיכאל אלוני מספר כי ידע על הדבר כבר ממזמן "אני יכול לספר לך מההפקה שהזכויות נמכרו לאמזון כבר מהעונה הראשונה ועכשיו היא מפיקה את זה".

דובל'ה גליקמן מספר על ההצלחה של שטיסל,"זה שזה נמצא בעולם החרדי מוסיף לזה, התסריט הוא בעצם על יחסים בתוך המשפחה, בין אב לבן, בין אב לבת. זה שזה בתוך משפחה שניצבת בפני האמונה שלה יום יום זה רק מוסיף לכל העניין הזה".

אלוני מסכם את הראיון ואומר, "זה מוכיח ששטיסל פותחת את הלב, ומחברת, ורחבה. מלמדים אותנו היום לשנוא, לקחת צד ולהפריד. הסדרה הזו מזכירה לכולנו לאהוב, להיות ביחד בלי ההפרדות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בתוך משפחה שניצבת בפני אלוקהיה יום יום????

    עברתם לשפה אחרת???

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב