שטענז בחליפות 'זארה': "מזלזלים בבחורי ישיבות"

לקוחות חרדים של רשת האופנה "זארה" טוענים כי החברה אינה מצהירה באופן גלוי על שעטנז בבגדיה.

אלחנן גרוניך מבני ברק, נתקל בגילוי לאחר שמסר לבדיקת מעבדה את החליפה החדשה שרכש בסוף השבוע האחרון בסניף "זארה" בקניון איילון.

מתוצאות הבדיקה עולה  כי יש שעטנז בבד החליפה האופנתית.

"יש לקוחות דתיים וגם כאלו שלא דתיים ששומרים על חומרת שעטנז, ואנחנו פשוט המומים מכך", סיפר גרוניך בשיחה עם חדשות 2 Online. "מדובר בזלזול בבני הישיבות שרוכשים את החליפות הללו במיטב כספינו, ולא זוכים למינימום ההתייחסות הנדרשת בבדיקת הבד שעלותה מסתכמת בעשרות שקלים בלבד".

 גרוניך הזועם, טוען כי החברה מטעה בני ישיבות רבים, "לא ייתכן שהמוכר לא אומר בשעת הקנייה כי החליפה לא עברה בדיקת שעטנז", מחה. "זה לא סתם הלכה שרק החרדים מקפידים עליה, אלא כולם, כולל החילונים. אני חושב שהם צריכים ליידע את הלקוח".

מקבוצת זארה ישראל נמסר בתגובה למאקו: "הקבוצה עושה כל מאמץ על מנת למנוע הימצאות שעטנז במוצרים הנמכרים על ידה בישראל. במסגרת מאמצים אלו פועלת החברה מול זארה העולמית אשר מצידה העבירה הנחיות ודרישות ברורות בנושא למפעליה הרבים בכל העולם. שביעות רצון לקוחותינו הינה בראש סדר העדיפויות של החברה. במידה ויימצא שעטנז בבדיקת מעבדה שתבוצע על ידי מי מלקוחותינו אנו מתחייבים לקבל המוצר ולהחזיר עלותו ללקוח. זארה תמשיך לשמור על שקיפות מלאה בנושא זה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.