לפיד ל'אקטואליק': "לא שמעתי שביזו את הרה"ר"

במענה לשאלת כתבנו הפוליטי על דבריו של ח"כ שטרן נגד הראשל"צ, ענה לפיד "בדיוק היום מישהו סיפר לי על כך, אני לא מכיר את המקרה". צפו

שוב מתחמק? כשבוע לאחר שחבר הכנסת מ'יש עתיד' אליעזר שטרן תקף את הראשל"צ הרב יצחק יוסף מעל בימת הכנסת, טוען יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד כי הוא לא "מכיר" את הסיפור.

לפיד גינה בישיבה הסיעה את נבחרי הציבור שמפגינים מול ביתו של היועץ המשפטי שהינו עובד ציבור, ועל כך נשאל על ידי כתבנו הפוליטי ישראל אוחיון, האם מגנה באותו נשימה את חבר הכנסת אליעזר שטרן (יש עתיד)שביזה את הרב הראשי שהוא עובד ציבור, על כך השיב לפיד לכתב 'אקטואליק': "אני לא מכיר את הסיפור, אנחנו מקפידים בכבודם של כל האנשים – אך אני לא יכול להגיב על מה שאני לא מכיר", השיב לפיד.

כזכור, לפני כשבוע תקף שטרן תקף את הראשון לציון הרב יצחק יוסף, את בתי הדין הרבניים ואת החכי"ם החרדים, זאת בעקבות חוק שניסה להעלות להצבעה המכיר בגיורים פרטיים.

ח"כ שטרן עלה לנאום וביזה את הרב הראשי לישראל בדבריו כשאמר: "הרב הראשי הספרדי הוא מריונטה של השר דרעי. יושב אצלו נציג שעושה את מה שהשר דרעי אומר לו לעשות".

מי שמחה על דבריו הבלע של שטרן היה שר התיירות יריב לוין שאמר כי "כבוד הרב הראשי הראש"ל איננו נמצא כאן ולא יכול להגן על עצמו בפני ההתקפה הפרועה ומשולחת הרסן, יש ציבור עצום בישראל, רוב מוחלט. שמכבד את הרבנים הראשיים מכבד גם את מוסד הרבנות".

צפו בתשובת לפיד – "לא יודע"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.