שיא הצביעות – ממדינה יהודית למדינת כל מסתנניה, מהגריה וערבייה

התנגדות השמאל להעברת ערביי המשולש לרש"פ, התייצבותו לימין המסתננים, הפצת סקר שקרי ברדיו – הכל כשר לקידום היעד המרכזי של השמאל: ממדינה יהודית למדינת כל מסתנניה, מהגריה וערבייה

הפצצה המדינית שזרק השבוע בפני ג'ון קרי עמיתו הישראלי ליברמן, בדבר הזזת גבול המדינה היהודית מערבה לעבר כביש 6 והותרת המשולש על תושביו הערביים בתחומי המדינה הערבית ה-23, 'הפלשתינית', מבלי לגרש או לנשל או לטרנספר איש, היא רעיון רע. אבל תודו: יש בו הגיון משלו.

אין הרבה יתרונות בתכנית, אבל יתרון גדול אחד בכל זאת יש בה: היא חושפת את צביעותם של ערביי ישראל ושל השמאל. עוד לא הספיק הדיו להתייבש על הצעתו, וכבר נזעקו נגדה ערביי המשולש, מתוגברים בזהבה גלאון וחבר מרעיה. אותם ערבים ישראלים, שאינם חדלים מלהזדהות כפלשתינים, ולהתקומם כנד 'העוול' שמדינת היהודים נוהגת בו כלפי הפלשתינים וכלפי ה'פלשתינים הישראלים' (כך הם אוהבים להגדיר עצמם), מתחלחלים עד עמקי נפשם, כשרק ניתנת להם הזדמנות לחבור על מגש של כסף למדינת אחיהם הפלשתינים שהם כה משתוקקים לראותה. אם באמת כל כך רע להם במדינה היהודית, הנה ההזדמנות להיפטר מאזרחותה, מבלי להיעקר מן הבית ומן הגינה. מה לא אנושי בזה?

אבל מסתבר שטרם נולד הערבי שיסכים בדעה צלולה לוותר על אזרחות ישראלית ועל מנעמיה: חינוך חינם, בריאות חינם, קיצבות ילדים, פיצויי פיטורין ודמי אבטלה, פטור מארנונות ומס הכנסה, בניה אנרכיסטית ומערב פרוע, ועוד פריבילגיות חינמיות כהנה וכהנה, שאף ערבי באף מדינה ערבית אחר, אינו רשאי אפילו לחלום עליהן, בוודאי לא נתיני הרשות הפלשתינית המושחתת עד היסוד. אבל הם ימשיכו להיאבק, לא צריך להסביר מדוע, למען מדינה פלשתינית, שהיא הסיוט היותר גדול מבחינתם האישית. שיא הצביעות.

אבל כל הצביעות הזו היא כאין וכאפס לעומת צביעות השמאל. מצד אחד הם טוענים כי "רק היפרדות מהפלשתינים תשמור על זהותה של ישראל" (ציפי לבני), ומצד שני טוענים כי תכנית ליברמן היא "תכנית אפלה ולא חוקית של טרנספר" (זהבה גלאון). דבר והיפוכו.

סליחה, גברת גלאון. טרנספר? הרי אף אחד מערביי המשולש לא ייעקר מביתו. איפה פה בדיוק הטרנספר? ואם כבר מדברים על טרנספר, איפה היו אבירי זכויות האדם מן השמאל המתחסד, בטרנספר הכוחני שנעשה ליהודי גוש קטיף, עם צבא ומשטרה ומשאיות ואזיקים ומעצרים? איפה היית גב' גלאון, כאשר ילדים רכים שהם כבר דור שלישי בקטיף, נעקרו באכזריות ממולדתם ומבתיהם ומזרועות אימותיהם, במעשה טרנספר פאר-אקסלנס?

המוסר הכפול של השמאל עובד שעות נוספות. מצד אחד מצקצקים שיש להיפרד מהשטחים כדי להבטיח כאן מדינה יהודית (כן, כן, ודמוקרטית) ובאותה נשימה מתקוממים בטיעוני סרק בנוסח טרנספר, כנגד הצעה הומניסטית לאיחוד משפחות, שאמורה לקדם בדיוק אותו יעד. צביעות מחליאה.

"תחזרו לרוסיה ולתימן"

לא, לא מדינה יהודית-דמוקרטית הם רוצים לראות כאן, אלא מדינת כל ערבייה, מהגריה ומסתנניה. אותם גופי שמאל, ממומנים בידי אירופה האנטישמית, המעודדים את סרבנותם של ערביי המשולש, הם אלה שמאחורי הפגנות הפולשים המוסלמים מסודן ואריתריאה, המון זר של עבריינים שמטרתם להשתקע בארץ ולהפוך לאזרחיה, והם עוד מבהירים בחוצפתם שזו רק ההתחלה. אותם גופי שמאל שלחמו למען הותרת העובדים הזרים מכל העולם, ולהעניק לילדיהם אזרחות ישראלית, ליבו את המאבק הבידואי נגד הנסיון להסדיר את קרקעות המדינה בנגב וכיום את הבאת חלכאי כל העולם ארצה.

כל מי ששכל בקודקודו יודע שהפגנות מסוג אלה שראינו בכיכר רבין, דורשות לוגיסטיקה מורכבת: הסעות, סדרנים, כרזות ענק בעברית ובאנגלית, פלאיירים, תיאומים ועוד. אין מצב שעברייני העולם השלישי, יוכלו לנהל אופרציות כה מורכבות, ללא סיועם של אירגוני השמאל וכספן של מדינות אירופיות, נגועות בשנאת ישראל.

עם גיבוי שכזה, לא פלא שבהפגנותיהם, מעיזים הפולשים האפריקאים לגעור באזרחי ישראל מול מצלמות הטלוויזיה: "תחזרו לרוסיה/למרוקו/לתימן!". מניין, לדעתכם, שאבו העבריינים הללו התבטאויות קנטרניות אלה?

השאלה, כמובן, מיותרת. פרופ' שלמה אבינרי, שכידוע איננו איש ימין, אמר כי חלק מהמסייעים למסתננים, הם אלו המאמינים שישראל צריכה להיות מדינת כל אזרחיה. חדווה רדובניץ, סמנכ"ל הקרן הזרה לישראל חדשה, שמקדמת לפי העיתונות הזרה רוב ערבי בישראל, אמרה כי "היעלמותה של המדינה היהודית לא תהיה הטרגדיה שהישראלים חוששים ממנה, משום שהיא תהפוך לדמוקרטית יותר". במלים אחרות: מבחינת השמאל, הם יעשו הכל כדי לקעקע את זהותה היהודית של המדינה היהודית היחידה בעולם, כבשת הרש. מבחינת הצבועים הללו, עושי מעשי זמרי ומבקשי שכר כפנחס, הפגיעה בזהותה היהודית של המדינה, אינה המחיר הנסבל שהם מוכנים לשלם תמורת הסיוע למסתננים; זהו הבונוס האמיתי שהם רוצים לגזור לעצמם. לקרוא ולא להאמין: "היעלמותה של המדינה היהודית, לא תהיה טרגדיה", דברי סמנכ"לית הקרן הזרה לישראל חדשה.

תעשיית שקרים

ממש מאותה סיבה מנהלים אירגוני השמאל הקיצוני תעמולה ארסית ושיקרית למען ויתור על נוכחות ישראלית בבקעת הירדן. הכל כשר. כך למשל הכשילה בעזות מצח פושעת עמותת שמאל אנונימית ושמה 'עתיד כחול לבן' (מי מכיר? מי יודע?), את קול ישראל וגל"ץ בדיווחי שקר. אחד מראשיה הוא עמי איילון – מיודענו מאוניברסיטת חיפה, שהציע בזמנו לנהל כאן מלחמת אחים עתירת שפיכות דמים: "בחיֵי כל מדינה או אומה יש יותר מאלטלנה אחת". השקר שהפיצה 'עתיד כחול לבן': כ-60% (!) מתושבי בקעת הירדן מוכנים להסתלק מהבקעה במסגרת הסדר מדיני, ויותר משליש, 36%, יסכימו לנטוש אפילו ללא הסדר, רק תמורת פיצויים. נתונים מרשימים, אם לא היו בלוף, פשוטו כמשמעו.

הנה הפוסט שהעלה השבוע יו"ר מועצת יש"ע לשעבר דני דיין בפייסבוק: "התקשרו אלי מרשת ב׳. עמותת 'עתיד כחול לבן', המקדמת חוק פינוי מיש״ע, תציג מימצאי סקר שערכו בקרב תושבי בקעת הירדן, וממנו עולה שרוב התושבים רוצים להתפנות עם או בלי הסכם. 'תרצה להגיב בשידור?', שאלו.

"'כן, בהחלט. זה נשמע לי הזוי', השבתי. 'זה סקר של מינה צמח', באה התשובה. עלינו לשידור, מנכ״ל אותה עמותה ואנוכי. הוא אמר שלפי הסקר של מינה צמח כך וכך רוצים לעזוב כבר היום את הבקעה. השבתי שיש כאן מניפולציה ברורה, משום שמימצאים אלה סותרים את המציאות של קליטת תושבים בבקעה. 'לא יכול להיות נכון', אמרתי. 'אבל מינה צמח ערכה סקר!', באה תשובתו המוחצת של המנכ״ל. מי אתה שתתווכח עם הכוהנת הגדולה של סקרי דעת הקהל? ביקשתי שיבררו עם מינה צמח. 'לא ערכתי לאחרונה שום סקר בבקעת הירדן. אין לי מושג על מה הם מדברים', קבעה צמח נחרצות".

פאשלה עיתונאית

ומסכם דיין: "בתקופה הקרובה צפויים מתיישבי יש״ע בכלל ובקעת הירדן בפרט, ללוחמה פסיכולוגית נגדנו מצד ארגוני השמאל הקיצוני כדי לנסות להחליש, לייאש ולהשמיץ אותנו. אבל לשפל מדרגה שכזה לא ציפיתי".

גם בגל"ץ מכרו אנשי העמותה את סחורתם המזוייפת. רזי ברקאי, מכוהני השמאל, פתח בדיווח חגיגי על "סקר טרי שהגיע אלינו". לא נעסוק כאן בהזדהותו של ברקאי עם מימצאי הבלוף של הסקר, כשציטט בשמחה במהלך הדיון טענות פלשתיניות: "חבר'ה, תפסיקו לכווץ את המדינה הפלשתינית".

נתייחס לשקרים ולפאשלה העיתונאית שחוללו. בדיקה קצרה שערכה האגודה לזכות הציבור לדעת, העלתה שהכל בנוי על בלוף, ושהרדיו נפל קרבן, מרצון או מרשלנות, לתעשיית שקר משומנת. שאין אף מילה, אף מילה, של אמת, במידע שהמציאה עמותת עתיד כחול לבן לרדיו:

א. הסקר נעשה באוגוסט אך הוצג כ"סקר טרי", אף שחלפו מאז ארבעה חודשים ויותר; ב. הסקר הוצג כעבודתה של הסוקרת היוקרתית והאמינה ד"ר מינה צמח, בעוד שבפועל בוצע ע"י מכון אנונימי – 'מרכז מאקרו' (מי מכיר? מי יודע?), ומותר למאזין הנבון להרהר ולערער בדבר יכולותיו המקצועיות; והעיקר – ג. הסקר בכלל לא נערך בקרב מתיישבי בקעת הירדן אלא בקרב 500 משיבים מכלל הישובים העבריים שממזרח לגדר הבטחון, והואיל ותושבי הבקעה מהווים 2-5% מכלל התושבים שממזרח לגדר, כי אז ברור שלכל היותר היו רק 10-25 משיבים מקרב מתיישבי הבקעה, שאינם מהווים מידגם מייצג לשום דבר.

"מכל האמור", התלונן פרופ' אלי פולק, יו"ר האגודה, "עולה, שהטענה כאילו רוב תושבי הבקעה מוכנים להתפנות היא שיקרית, חסרת ביסוס ומופרכת. שידור המידע המופרך הינו חרפה לעבודה העיתונאית ומשמעותו הטעיית הציבור, הטיה פוליטית ומצג שווא".

אז מה היה לנו פה? שמאל צבוע שחלומו הוא מדינת כל ערבייה ומסתנניה ומהגריה ועובדיה הזרים; ערבים ישראלים שהופכים עולמות למען מדינה פלשתינית אך מתעקשים לא להיות אזרחיה; עבריינים מוסלמים שמפגינים על זכותם להפוך את ישראל למדינת כל מסתנניה; ותחנות רדיו שמתמסרות בקלות למניפולציות שמאלניות.

בקיצור: שקרנים בזויים, צבועים עלובים, נמאסתם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.