שידוך מלונדון: בת הרב אמרה "כן" • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר' קוקר': האם אסי עזר מתחזק? בקהילה יעבור לאשדוד? מה עשה היחצ"ן של המדינה בכותל? התקלה בשערי חסד, מה ליפא ביקש מהעיתונאי החרדי? תיעוד מסוכת הנגיד. { ברנז'ה}

עם ערימת כוסות תה וכדור אופטלגין בקליינע אזר כוחות ואסף את עצמו בכדי לקיים את אשר נאמר 'והיו עינך רואות את זמרך' – כהלכתה, וזה לא היה פשוט כלל, משום שכל גדולי הזמר החסידי שמתגוררים בארה"ב עזבו את הטראמפלנד וקדחת האלקטורים בכדי להנעים לנו את זמננו בסדרת מופעים לרגל חג האסיף (והם אספו …)  מהקבלת פני רבו עד מסיבות יוקרה וזיצ'ים מרגשים בסוכות הנגידים.

בא' בחול המועד סוכות  התקיים מעמד הקבלת פני רבו בשכונת שערי חסד בירושלים, רבים טובים ורעים תהו לפשר אי הפצת גלריית התמונות (כמסורת שנשתמרה מדור לדור) לעשרת האתרים החרדים שהיו מעיפים בכל רחבי הווטאספ אלפי קישורים, היו כאלו שניסו לתרץ כי ניר ברקת היה שם אך לבקליינע נודע כי כשל טכני לוגי, ולחץ ארגוני -הוא זה שעמד לרועץ.

התחלנו  במופע החינמי בבית שמש שם הופיע ראש העיר משה אבוטבול לצד יעקב שוואקי, המופע באמפי העירוני צרם לאוזנים של בקליינע ששמע במקום שירת לויים  לקט שירי עגבים. ברמה תהו מדוע אלי פרידמן  וחיים יוסף שוואקי (עת לריב) נעדרו מהאירוע המלוטש? לפי כמות הקומפלימנטים שמסר ראש העיר לדובר המסור לעיני האלפים, נראה כי השאלות הנוקבות מופנות לעברו.

 

שוואקי נצפה מאוחר יותר שהוא מנענע בלולב ברחבת הכותל והמערבי.

 

משם המשכנו לבנייני האומה, שם אירח כוכב הזמר מארה"ב שמילי אונגר, שורה של זמרים חסידים. בקליינע נאלץ להמתין שעה ארוכה בשורה הראשונה (איך לא)  לבואו של גדול הזמר החסידי ( שחזר ללא פגע  מהעיר של אלאור) כפי שנאמר אין בן דוד אלא בהיסח (המוטקה) שהתמקד בשירים שהכתיבו אנשי משמרת הקודש( שמחם ודומיו) .מחוץ לאולם, תיעדנו את שמוליק אברהם, לצד החזן דובל'ה הלר ואת איש העסקים מברכפלד  חיים ברויאר לצדו של אמבדי.

 

באותה שעה מנכ"ל קיצור דרך בישראל ישב ופיקד על אלפים שהגיעו לשמוע את מוטי שטיימנץ וליפא שמעלצר עליו גם נתייחס בהרחבה.

במהלך חול המועד, חברי מועצת העיר ירושלים שלמה רוזנשטיין  וישראל קלרמן השתתפו בסיום מסכת ומסיבת חג בכולל הלכתא כשמואל בראשות ר' יעקב רוזנשטיין עם הבעל מנגן ר ישראל אדלר.

 

במהלך ביקורו של הנשיא ראובן ריבלין בסוכת הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו הופתע הנשיא לראות את איש היח"צ חיים חרל"פ. מתברר שלהיכרות  ביניהם ישנה היסטוריה כאשר הנשיא כילד היה ממבקרי ובאי ביתו של הרב יעקב משה חרל"פ רבה של שערי חסד וסבו הגדול של חיים.

 

 

ערב הושענא רבה, בקליינע קודח מחום נקרא אחר כבוד להשתתף במסיבה שערך הנגיד גי׳י שוטנשטיין במלון וולרודף אוסטריה, הממוקם ליד העיר העתיקה. מלבד עיתונאים, היו שם כל גדולי הזמר החסידי: אברהם  פריד, ליפא שמעלצר,  חיים ישראל, ומנחם טוקר (שמן הסתם דאג להביא אותם).

 

אחרי שפריד עבר במים, ליפא שמעלצר הקפיץ את קהל המוזמנים, לאחר חצות עלו לובשי המדים הכחולים לסוכה בקומה ה-8 ודרשו להפסיק את המסיבה בשל "הרעש" ליפא ביקש מהשוטרת "עוד 2 דקות" אך נענה בשלילה.

לאחר שליפא ירד מן הבימה, היחצן אבי בלומנטל ביקש מישראל כהן ראיון לליפא שמצידו ביקש שלא יכתוב "על היום טוב שני  במישקולץ",  ליפא הביע את כעסו על הרב שירד עליו בטור מסיר שומנים באתר המתחרה. ויש גם תיעוד משעשע מאחורי הקלעים. צפו

מאחורי הקלעים עם ליפא שמלעצר

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב- יום שישי, 28 באוקטובר 2016

המנגנים" לא נחים,בחול המועד השתתפו  אצל אחד מחשובי נגידי לוס אנגל'ס בהקפות שניות עם מרדכי בן דוד, בליווי אבי דרור ודוד הלר.

׳

אם בנגידים עסקנין, המיליארדר החרדי רובי שראן הגיע במהלך החג לביקור חג אצל הראב״ד הגר״מ שטרנבוך.

חבר הכנסת ישראל אייכלר התפעל ממראה אלפי חסידי בעלזא בשמחת בית השואבה הראשונה של החסידות.

 

בהושענא רבה תפסנו את האסטרטג החרדי דוד רוזנטל,  כשהוא חובט בערבות בקלויז של חסידות ירוסלעב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הקלרינטר של קול חי, דוד קליגר, נצפה אף הוא, כשהוא מנענע בדבקות בארבעת המינים.

 

סערת 'התאגיד' הציבורי מסעירה את הברנז'ה החרדית, מספר עיתונאים חרדים שכבר נטשו את משרותיהם לאנחות, כוססים ציפורנים. בקליינע כבר רמז בעבר על מספר עיתונאים חרדים שחתמו בתאגיד, אולם מחשש לאיבוד מקור פרנסתם הם השתהו עם החתימה. מי שמנהל  את מלחמת העולם השלישית הוא העיתונאי בני רבינוביץ, שנפגש  אתמול עם  מנכ"ל התאגיד קובלנץ, רבינוביץ הדף לבקליינע את השמועות על כך שהוא מנהל מו"מ "בדיחה עלובה", לטענתו  ביקש קובלנבץ לשמוע את הביקורת של הפטריוט החרדי על התאגיד. "לא הוצע לי ולא ביקשתי כל תפקיד, ועמדתי לביטול התאגיד לא השתנתה"!  צייץ רבינוביץ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הכחשת החגים לא איחרה גם החג להגיע, ועיתון יתד נאמן המתין לגיליון חינם שיצא השבוע ביום רביעי בכדי לפרסם הכחשה מבית הגר"ח קנייבסקי כנגד הראיון שפורסם בעיתון בקהילה בחג הסוכות בין מרן הגר"ח לבין חברו לספסל הלימודים בישיבה זילברמן מצפת.

 

 

שמועות בברנזה' מספרות כי מערכת עיתון בקהילה צפויה לעזוב את עיר התורה והחסידות בני ברק לטובת העיר אשדוד.

ולחדשות מהביצה: חברת הכנסת מסיעת כולנו רחל עזריה החלה באחרונה ללמוד גמרא. בין היתר התיישבה ללמוד עם הזמר קובי אוז.

גם אסי עזר המנחה  (הסמולני)לשעבר של האח הגדול הגיע להתחזק בסוכת  בית חב"ד בתל אביב. עזר נראה כשהוא לוגם ממאמרי  השליח החבד"י.

 

בערב כיפור נצפה איש היחצ רני רהב בתפילה בכותל המערבי. רהב לא היחיד. במהלך חג סוכות הגיע גם הזמר קובי פרץ מלווה בשלשת ילדיו לתפילה.

 

 

 

 

נפתלי אדלר מלונדון הציע בערב סוכות נישואין ליעל לאו בתו של הרב הראשי דוד לאו ונכדתו של רבה הראשי לתל אביב יפו הרב ישראל מאיר לאו. יעל השיבה בחיוב. מועד לחתונה טרם נקבעה.

 

הלל פרידמן מצטרף כשותף וכמנהל פיתוח עסקי וקשרי לקוחות ב'בולטון פוטנציאל משרד הפרסום 'בולטון פוטנציאל' מתחדש בימים אלו בשחקן חיזוק משמעותי, כאשר איש השיווק והפרסום הוותיק הלל פרידמן מצטרף לצוות הניהול הבכיר של המשרד כשותף וכמנהל פיתוח עסקי וקשרי לקוחות.

עד לאחרונה עבד פרידמן במחלקת השיווק והפרסום של עיתון 'המודיע', שם היה שותף בכיר להקמת מערך השיווק של העיתון במשך למעלה מ-17 שנים והוא חתום על שורת יוזמות ופרויקטים. במסגרת תפקידו רכש ניסיון רב בעבודה מול החברות הגדולות במשק ומול משרדי הפרסום

יו"ר פרסום 'בולטון פוטנציאל' אברהם בריסק מסר בתגובה: "אנו מכירים ומוקירים את פועלו של הלל משנותיו הרבות בעיתון 'המודיע' ובטוחים כי ניסיונו הרב ונועם הליכותיו יתרמו למשרד וללקוחותיו. אני רואה בו כשותף טבעי לפעילות המשרד והמשך פיתוחו בעתיד ב"ה".".

ולשמחות: בברית לבנו של מנחם טוקר במלון מצודת דוד בירושלים: כובד הרב ישראל מאיר לאו בסנדקאות  הופיעו: .מרדכי בן דוד,מוטי שטיינמץ,ישי ריבו, ישי לפידות ומעייס עם פריידטט ותזמורתו

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צפו

צפו: בברית לבנו של מנחם טוקר

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב- יום שישי, 28 באוקטובר 2016

עוד השתתפו.אבי רוזן ואבי מימרן מקול חי,צבי עמר ואריאל דרעי מקול ברמה,הנגידים וולפסון,בן משה,נריה,,רכניץ ושווץ אייל חיימובסקי,משה ליאון,רן לוי,משה לאופר,עקיבא זורייבין  והחברים יששכר מזוז יעקב כהן מתור פלוס ודוד הלפרין.

מזל  טוב לכתב הפוליטי ישי כהן להולדת הבן.

ברכת מזל  טוב לגודי סילמן בנו של הגאון רבי יהדוה סילמן הולדת הבת

מזל טוב לנאמן בית מרן הגראי"ל שטיינמן, הרב יעקב (קובי) רוזנשטיין, לרגל  הולדת הבת. הקידוש יתקיים בשבת בהיכל ישיבת כנסת יצחק חדרה בק"ס.

תנחומים לעורך עיתון המודיע יצחק טננבוים על פטירת אחיו נחום אריה ז"ל.

שבת שלום! ואל תשכחו להחליף במוצ"ש לשעון חורף. אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כתוב חמוד ומעניין. הגהה נוספת לא תזיק. לעזרה בנושא פנו לכתובת המייל המצורפת. תודה

    דבש, ירושלים |
    הגב