שידור חי: אלפי חסידי ברסלב מוחים מול בית המשפט בראשון

אלפי חסידי ברסלב מתכנסים בשעה זו לעצרת שנערכת בצהרים (ב') מחוץ לאולם בית משפט השלום בראשל"צ בעת שיתקיים דיון נוסף בעניינו של הרב ברלנד בשאלה האם לשחררו או להאריך את מעצרו. הצטרפו לשידור החי מבית המשפט.

מפגן תמיכה: אלפי חסידי ברסלב מתכנסים בשעה זו לעצרת שנערכת בצהרים (ב')מחוץ לאולם בית משפט השלום בראשל"צ בעת שיתקיים דיון נוסף בעניינו של הרב ברלנד בשאלה האם לשחררו או  להאריך את מעצרו.

בימת רבנים גדולה הוקמה במקום, בהם רבני חשובים בחסידות ברסלב שהבטיחו את הגעתם.

 

 הצטרפו לשידור החי..

בדיון שיחל בשעה הקרובה, המשטרה תבקש להאריך את מעצרו של הרב עד להשלמת העימותים.

המוחים הניפו שלטים שבהם נכתב "העם עם הצדיק", וביניהם עשרות נשים וילדים קטנים שהגיעו לתמוך. כוח גדול של עשרות שוטרים, בלשים ושוטרי יס"מ מאבטח את בית המשפט בכניסה לרחובות הסמוכים ובקומה שבה מתנהל הדיון.

בבית המשפט מתקיים דיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של הרב. הרב ברלנד חשוד בהטרדות מיניות ומעשים מגונים בארבע נשים ובמעורבות בתקיפת בעלה של אחת המתלוננות נגדו.

ההגנה תבקש לשחררו לאלתר את הרב ברלנד (79) בשל מצבו הבריאותי,  בנוסף תבקש ההגנה, שחלופת המעצר תאפשר את המשך החקירה ללא בעייה.

עו"ד רחל תורן כבר פנתה למפכ"ל המשטרה בדרישה לבדוק מקרוב את התנהלות חוקרי המשטרה בתיק וההדלפות המגמתיות מחדרי החקירות . הדיון יחל בשעה 13:00.

אמש פורסם, כי אחת המתלוננות  התפרצה במהלך העימות עם הרב ברלנד והתריסה לעברו , " צבוע! תוריד את הטלית".

 

שידור 2שיודר

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.