שידור חי: "דגל התורה" בישיבת אבל על הגראי"ל

הנהלת מפלגת דגל התורה מקיימת בשעה זו ישיבת אבל מיוחדת בהשתתפות רבני דגל התורה. צפו בשידור חי

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הם לא שמים לב איך שהם מסגירים את עצמם כשהם מזהירים שחלילה לא יקחו מחשבים מהכשרים אחרים רק "חותם". אולי יסבירו מה רע באחרים, האם שם הפילטרים לא עובדים? כאשר מזהירים כי חייבים לקחת רק מהכשר מסויים של "חותם" בלבד המטרה היא אחת ביזנעס לעשות כסף ותו לא, מפני שאם מבקשים באמת 'טוהר המחנה' אז היו כותבים שכל הכשר ששומר טוב וחזק הוא רצוי וטוב ואפשר לקחת מהם, המודעה הזו שמחייבת לקחת רק מאנשיהם בלבד - 'חותם' מנוהל על ידי אנשי העדה החרדית, - זועקת ביזנעס רציחה - "דמים" תרתי משמע!!!!! ולא טוהר המחנה. מאפיא פשוטו כמשמעו אין כל הסבר אחר, הבעלים של קמפיושון מוכן לקחת כל הכשר אחר, הוא לא רוצה עסק איתם מפני שהם סוחטים אותו פיננסית ואינו יכול לעמוד בזה, אז הם מפעילים טרור מן הסוג הגרוע ביותר, מעלילים עליו עלילות כאילו הוא מכשיל אחרים, כאשר כל המאבק הוא על דבר אחד ויחיד כסף, הם רוצים תשלום על כל פעולה שנעשית בחנות אחוז גבוה מן ההכנסות שיכנס לכיסם תמורת ההכשר. זה לא רק ב"חותם" זה כמעט אצל כל המתעסקים בתחום הזה, המטרה כאן היא כסף בלבד, על זה אתה קיים ועל זה אתה נופל, ואין בין הכשר לבין הסרת הכשר פרט לתשלום וצורתו. מספיק שאתה מאיים 'אל תשלם ואני מביא מפגינים' והסוחר בצרות. אלו לצערנו ובושתנו המצב בתחום ה'כשרות' שהפכה לתחרות קשה בין קבוצות שכל מטרתם לא'טוהר המחנה' כפי שהם מציגים זאת אלא טוהר הכיס, כמו בהכשרים אחרים שמשלמים על פי המכירות ולא עוד עבור ההכשר בלבד ללא קשר למכירות, היום אתה חייב להצהיר כמה מכרת ולפי זה אתה משלם, ככה לצערנו ובושתנו גם בתחום המחשבים השיקולים הם מסחריים גרידא. ואין זה פלא שהדבר מתגלגל לפרשת סחיטה, זה כל ראשם של בעלי 'חותם' ואחרים ועל כך כל המהומה.

  הם לא שמים לב איך שהם מסגירים את עצמם כשהם מזהירים שחלילה לא יקחו מחשבים מהכשרים אחרים רק "חותם". אולי יסבירו מה רע באחרים, האם שם הפילטרים לא עובדים?

  כאשר מזהירים כי חייבים לקחת רק מהכשר מסויים של "חותם" בלבד המטרה היא אחת ביזנעס לעשות כסף ותו לא, מפני שאם מבקשים באמת 'טוהר המחנה' אז היו כותבים שכל הכשר ששומר טוב וחזק הוא רצוי וטוב ואפשר לקחת מהם, המודעה הזו שמחייבת לקחת רק מאנשיהם בלבד – 'חותם' מנוהל על ידי אנשי העדה החרדית, – זועקת ביזנעס רציחה – "דמים" תרתי משמע!!!!! ולא טוהר המחנה.

  מאפיא פשוטו כמשמעו אין כל הסבר אחר, הבעלים של קמפיושון מוכן לקחת כל הכשר אחר, הוא לא רוצה עסק איתם מפני שהם סוחטים אותו פיננסית ואינו יכול לעמוד בזה, אז הם מפעילים טרור מן הסוג הגרוע ביותר, מעלילים עליו עלילות כאילו הוא מכשיל אחרים, כאשר כל המאבק הוא על דבר אחד ויחיד כסף, הם רוצים תשלום על כל פעולה שנעשית בחנות אחוז גבוה מן ההכנסות שיכנס לכיסם תמורת ההכשר.

  זה לא רק ב"חותם" זה כמעט אצל כל המתעסקים בתחום הזה, המטרה כאן היא כסף בלבד, על זה אתה קיים ועל זה אתה נופל, ואין בין הכשר לבין הסרת הכשר פרט לתשלום וצורתו. מספיק שאתה מאיים 'אל תשלם ואני מביא מפגינים' והסוחר בצרות. אלו לצערנו ובושתנו המצב בתחום ה'כשרות' שהפכה לתחרות קשה בין קבוצות שכל מטרתם לא'טוהר המחנה' כפי שהם מציגים זאת אלא טוהר הכיס, כמו בהכשרים אחרים שמשלמים על פי המכירות ולא עוד עבור ההכשר בלבד ללא קשר למכירות, היום אתה חייב להצהיר כמה מכרת ולפי זה אתה משלם, ככה לצערנו ובושתנו גם בתחום המחשבים השיקולים הם מסחריים גרידא. ואין זה פלא שהדבר מתגלגל לפרשת סחיטה, זה כל ראשם של בעלי 'חותם' ואחרים ועל כך כל המהומה.

  לייבל'ה |
  הגב