הדרמה נמשכת: סיכום חדשות השבת בערוץ 2 (וידאו)

שעות לא קלות עוברות על בני משפחות הנעדרים כאשר במקביל מרכזים כוחות הביטחון מאמצים גדולים על מנת לאתר את שלושת הנערים החטופים. צפו בסיכום האירועים עד עכשיו במהדורת חדשות סוף השבוע של ערוץ 2.

צפו באדיבות רשת:

[alooma ref="sofash_14_6_vtr2_n20140613_v1" src="2" autoplay="0" pid="0"]

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. האמת מאחורי "הקרן לידידות" "הכסף ה"מלוכלך" של הקרן לידידות"

  כסף – כמה הוא קובע את הערכים שלנו? האם אנחנו מוכנים לקבל כסף מכל גוף שהוא, גם אם הוא נוגד את תורת ישראל? ורד עשור מסבירה את האינטרסים האמיתיים מאחורי הקרן לידידות.

  תמיד כשצריך להסביר למה אסור לקבל כסף מכל אחד ומדוע אנו חייבות לבדוק מהם הצינורות מהם אנו מקבלים כסף, אנו מביאים את הפסוק 'השוחד יעוור עיני חכמים וכו". במבט ראשון נראה לנו שהפסוק לא מתכוון אלינו – רובנו לא צריכים לבצע פסיקות משפטיות ולהכריע בדין – נכון? אז זהו שממש לא.

  בכל רגע ורגע אנחנו צריכות לבצע החלטות מוסריות ונביא לכם דוגמה פשוטה – השנה מוסיף משרד החינוך קייטנות קיץ של חודש בסיום הלימודים, נכון שזה נשמע טוב? אולם ידוע לנו היטב שהקרן שמממנת את הקייטנות הללו היא קרן שמטרתה להחדיר בעם ישראל חשיבה חיובית כלפי הנצרות!

  הקרן לידידות (שמסווה את מטרותיה אפילו בשמה – שמה האמתי הוא הקרן לידידות בין יהודים ונוצרים!) החלה את דרכה כקרן לא לגיטימית, ה'רב' העומד בראשה הוא יהודי שמעריך את ישו וחושב שיהדות ונצרות הם 'שני הכרובים שמעל ארון הקודש בבית המקדש' (!!!), לא נלאה אתכן ברעיונות נוספים שלו…

  כל גדולי הרבנים יצאו נגד קבלת כספים מקרן זו, אולם היא הפכה (כסף! כסף!) ללגיטימית אצל ארגונים ישראלים רבים ואפילו דתיים וחרדים – נגד פסיקת הרבנים.

  למה לא בעצם?

  מלבד פסיקת הרבנים והאיסור ההלכתי להשתמש בתרומות של כנסיות, מה קורה לנו כשאנחנו מקבלים עזרה מאנשים שהתפללו בכנסייה שהכסף הזה ישפיע עלינו ועל מחשבותינו, ושסוף סוף נקבל את ישו כאלוהים? (חלילה) זה אכן משפיע, ולא כל כך טוב…

  דעתם של אנשים שמקבלים כספים מארגונים נוצרים, או מנוצרים, או מתיירות נוצרית מתעוותת, השקפת העולם שלהם נוטה לקבל את הנצרות כלגיטימית, את ישו כאדם טוב (שלב ראשון לפני הכתרתו למשיח ולאלוהים..) ואת הנוצרים כדת שרוצה לעזור לעם ישראל.
  הדבר שיקרי לחלוטין. זוהי הצגה שמתחתיה כוונות להשפיע על היהודים לנטות לכיוון הנצרות, לצערנו הם מצליחים במקרים רבים.

  מדינה מוצפת ב'כספים מלוכלכים'

  האמת היא שההסבר הנכון לכל האמירות ההזויות של פוליטיקאים ישראלים נגד הזהות היהודית, וכל העשייה הלא מוסברת של המדינה נגד אזרחיה היהודים, היא תוצאה של קבלת כספים מגורמים 'לא כשרים'.
  בישראל קיימות קרנות רבות של גורמי חוץ כאלה ואחרים שמנסים להשפיע על מהלכים גם ברשות המחוקקת, גם ברשות המבצעת ואפילו ברשות השופטת. וכך אנו רואים חדשות לבקרים תופעות שלא ברור לנו מאין צצו, התבטאויות אנטי יהודיות של אנשי מפתח, ועשייה שמשרתת אינטרסים זרים והפוכים לאינטרס של עם ישראל בארצו.

  לא חסרות דוגמות…

  בשיחה עם מדריך של תיירים נוצרים בירושלים הוא הביע את התנגדותו לפעילות הלגיטימית של יהודים נגד מסירת חדר 'הסעודה האחרונה' לידי הוותיקן. הוא הצהיר שהוא יהודי שלא מאמין בכלום. הוא רק מתפרנס , כשהזהרנו אותו שכשהוא מתנגד לצד היהודי, הוא בעצם נוקט עמדה ועומד בצד הנוצרי – הוא הסכים! מדריך תיירים הרי מכיר את ההיסטוריה, ויודע שהיהדות נרדפה על ידי הנצרות במשך 2000 שנה של רדיפות, רציחות, מסעות צלב, אינקוויזיציה וכו'. הסברנו לו שכאדם שלא מאמין בכלום הוא לא היה אמור לעמוד לצד הנוצרים ולו רק כהיסטוריון, והוא הסכים!

  הידעתם שהקרן לידידות משקיעה מאוד בציבור האתיופי והרוסי בשל הערפול הקיים בציבור זה בהבדלים בין יהדות לנצרות? מדוע? כי עבורם הציבור הזה הוא טרף קל שניתן בקלות לשחד אותו להתנדנד לכיוון הנוצרי, עם מעט תמיכה כלכלית כמובן.

  הקרן לידידות תומכת גם בשכבות החלשות בישראל מסיבה זו בדיוק… יש בידינו דוגמות רבות נוספות, על רבנים שלפתע יכלו להגיד על ישו (שנוא נפשנו והסיבה לרדיפות והשמדה של מיליוני יהודים ב2000 שנה האחרונות) שהוא היה אדם טוב וגם רב ויש עוד דוגמות רבות נוספות!
  ושוב- הכסף!

  אז כשאנחנו מסכימות לשלוח את הילדים שלנו לקייטנה בחסות כספים של כנסייה מה אנחנו גורמות להם? בשורה התחתונה – זה יהיה לנו מאוד נוח, מאוד נעים ובסופו של דבר, בפעם הבאה שיהודים יתנגדו למיסיון הנוצרי – אנחנו או ילדנו נירתע מכך. 'למה? הם טובים! הם עוזרים לנו! אתם (היהודים שמתנגדים למיסיון) המעצבנים שגורמים לריבים. תנו לכסף לזרום בשקט!

  ראיתן כמה קל להשפיע על דעתנו? בפעם הבאה שנקרא את הפסוק 'הכסף יעוור עיני חכמים' נדע – הפסוק מתכוון גם אלינו – היהודים והיהודיות הפשוטים ואגב – באתר 'עצומה' מחתימים כרגע את מי שרק מעוניינת על עצומה נגד קייטנות הקיץ של משרד החינוך במימון הקרן לידידות – אתן מוזמנות!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ברור שכל דבר הנעשה בשמים, בא לרמז לנו משהו, אולי בזה שהצניעות צריך שיפור גדול, אולי משום שנותנים לילדים לבנות ולבחורים להשתמש במכשירי תועבה כאייפונים ודומיו, חוטפים ושורפים בזה את נשמתם של אחינו ובשרינו, והלא שריפת נשמה וגוף קיים, זה חטיפה ושריפה לכל דבר ועניין, וזה לא נעשה ע"י ערבים, אלא ע"י אחים שלנו יהודים דתיים חרדים כאחד, – אם נקבל על עצמינו שהמכשיר הארור הזה לא ייזכר ולא יפקד במקומנו, בלי שום ספק, שהקב"ה יערה עלינו רוח טהרה ממרום, ויאמר די לצרתינו.

  נא תארו לעצמכם שעכשיו כן ממש עכשיו ח"ו מקלפים להם את הצפרניים! ושורפים להם אצבע אצבע והם בוכים וזועקים עד השמים ואין מושיע… ולכן.. תעצור עכשיו באמצע הגלישה ותאמר את הפרק תהילים שאתה מכיר בע"פ.

  הם נחטפו ביום מצעד הגאוה בת"א.
  מצעד התועבה בת"א התרחש ביום שישי, כאשר ההכנות לו נעשו כבר מראש.
  כל בנין עריית ת"א נצבע בנורות בצבע של דגל הגאווה ודלק כל השבוע.
  כל תל אביב בדגלים של הגאווה.
  דנה אינטרנשיונל (ירון כהן במקור) מצלמת קליפ למצעד בבית הכנסת באלנבי (בחסות עריית תל אביב)
  30 אלף תיירים גאים מגיעים לארץ הקודש ומשבחים את המצעד בת"א שהוא הטוב ביותר בעולם, ומשבחים את העיר תל אביב.

  2 מליון ש"ח השקיעו במצעד הזה (במקום לתת לנזקקים באמת).

  רון חולדאי נואם במצעד ועוד ועוד….
  לאן הגענו…. פלא שהתעוררה מידת הדין?? הם נחטפו ביום מצעד הגאוה……..

  גם לזכור, עת להאשים "בנט ולפיד: הרשעים הגדולים זה גם בגללכם"
  הם המחבלים הכי גדולים של עם ישראל בעולם.

  הקב"ה לא ישתוק על הכאב הגדול של בניו, והכל כדי לעורר אותנו.

  עכשיו הזמן להתפלל: פרקי תהלים – י"ג כ' קכ"א ק"ל ק"נ
  עקב נפתלי בן רחל דבורה,
  גלעד מיכאל בן בת-גלים,
  אייל בן איריס תשורה,

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אבל אנחנו אשמים… לצערינו הכל מגיע לנו מן השמים, משום שהחרדים שותקים על ביזוי חפירת קברי יהודים בב"ש, רק בהתר "רב אחד המתיר" וכו'

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב