שידור חוזר: רבבות בכינוס "דירשו" ב"יד אליהו" לרגל סיום הדף היומי בהלכה (וידאו)

צפו: רבבות בכינוס "דירשו" ב"יד אליהו" לרגל סיום הדף היומי בהלכה!

 הערב יתקיים המעמד האדיר של ארגון "דירשו" בהיכל יד אליהו בתל אביב ובבניני האומה בירושלים.  מדובר באירועי ענק לציון סיום המחזור הראשון של הדף היומי בהלכה, כאשר רבבות צפויים להשתתף במעמדים הללו, וזאת לאחר אירועי ענק שהתקיימו עד עתה בארה"ב, בריטניה, צרפת ויוהנסבורג.    הביקוש להשתתפות באירוע אינה זכורה גם לא ב"דירשו" שקיימה בעבר כנסי ענק ב"יד אליהו" והציבור מתבקש שלא להגיע אלא אם כן ברשותם כרטיסים מסודרים.
בנוסף להגעתם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א למעמדי הענק הלילה, האירוע כולו ילווה בשמחה של שירה, ובניגונים חדשים שהולחנו לקראת המעמד הגדול של סיום "הדף היומי בהלכה".    צפו בקטע מיוחד ומרתק מהחזרות הגנרליות של המקהלה המוסיקאלית שתופיע הלילה ביד אליהו. כאשר על הפן המוסיקאלי עמלו במשך זמן רב גדולי וטובי המוסיקאלים והמעבדים בעולם המוסיקה החסידית,  ובהם: תזמורת "המנגנים" בהרכב ענק בניצוחו של 'המאסטרו' מוישי רוט.   מקהלת "מלכות" ומקהלת הילדים 'מלכות קינדער' בניצוחו של ר' פנחס ביכלר. יחד עם בעלי המנגנים ר' אייזיק האניג, ר' ירמיה דמן, ר' אהרלה סמט, ר' שלמה כהן, ר' משה וינטרוב, ור' אלי הרצליך. מנצח אורח: משה לאופר.  מפיק האירוע כולו ב"יד אליהו" הוא מיכאל כפלין, האחראי על הפקת האמנים הוא אבי בלומנטל, הפקת הנגנים: מוטי פרידמן. והמנהל והמפיק של תזמורת המנגנים, מקהלות מלכות, ומלכות קינדער, שלום וגשל.
"הולך להיות אירוע בלתי יישכח, ברמה הרוחנית בדבריהם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א אשר יקראו לציבור להצטרף למעגל לומדי ההלכה של "דירשו" וגם מבחינת שמחת התורה והשירה והריקודים אשר הן ייזכרו לדורות באחד מציוני הדרך של העולם התורני בדורנו" אומר הרב שלמה רוזנשטיין מהנהלת "דירשו" לקראת האירועים הגדולים שיתקיימו הלילה.
צפו בשידור החי

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=ptkClUESy1w?modestbranding=1&rel=0]

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אפשר לקבל עזרה?
  אנחנו מאד רוצים לצפות בשידור החי של מעמד דירשו מיד אליהו,
  אבל הריבוע של מקום הצפיה באתר הוא בצבע לבן או יותר נכון אין בכלל ריבוע אלא רק חלק לבן בלי אפשרות של צפיה.
  בבקשה נשמח שתסדרו את זה בהקדם האפשרי!!!!!
  תודה רבה!!!!!

  איתמר |
  הגב