ליברמן ונתניהו חתמו על ההסכם (וידאו)

לאחר שנחתם ההסכם קואליציוני: ראש הממשלה נתניהו ושר הביטחון ליברמן קיימו מסיבת עיתונאים משותפת והעניקו הצהרות לתקשורת: נתניהו: "אני וליברמן אמשיך לפעול למען ביטחון אזרחי ישראל,נפעל בנחישות ובאחריות". ליברמן הבטיח: "ננהיג מדיניות ביטחון שקולה". צפו בוידאו {"ננהיג מדיניות שקולה"}

לאחר אין ספור דיונים בין אנשי האוצר לליברמן, בשעה זו חותמים ראש הממשלה בנימין נתניהו וח"כ אביגדור ליברמן על ההסכם הקואליציוני.

החתימה תאפשר בימים הקרובים את השבעת ליברמן כשר הביטחון. נתניהו וליברמן נראו מחוייכים ובמצב רוח טוב במהלך החתימה על ההסכם.

נתניהו בירך על ההסכם ואמר: "ביני לבין ליברמן היו חילוקי דיעות וכך זה במערכת הפוליטית", הוא פתח, "אני וליברמן נמשיך לפעול למען ביטחון אזרחי ישראל, נפעל בנחישות ובאחריות, הבטיח.

צפו

בשידור חי: ראש הממשלה בנימין נתניהו מכריז על הרחבת הממשלה הלאומית בראשות הליכוד >>

‎Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on‎ יום רביעי 25 מאי 2016

נתניהו התייחס לתהליך השלום, "יש לנו הזדמנות כעת, אני מחוייב לקידום תהליך השלום",  נתניהו קרא להרצוג "להצטרף לממשלת אחדות למצות את הסיכויים לשלום", "הרצוג אמר שיש הזדמנויות באזור שיכולות לסייע לקידום השלום, ולכן אני קורא לו להצטרף אלינו לממשלה".

לאחר מכן נשא דברים  שר הביטחון הנכנס אביגדור ליברמן: "מהיום אנחנו שוב שותפים חדשים ישנים", הוא פתח,  "תודה על היכולת להתגבר על כל המשקעים. מודה שבינתיים עברתי ניתוח להארכת הפתיל הקצר", אמר ליברמן והבטיח "להנהיג מדיניות ביטחון שקולה".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.