שידור חי: אלפים מזדהים עם החייל(וידאו)

אלפים משתתפים בעצרת התמיכה בחייל אלאור אזריה בכיכר רבין בתל אביב. בעצרת שמנחה מגיש הטלוויזיה שרון גל, משתתפים האמנים מושיק עפיה, סאבלימינל ומאור אדרי. אייל גולן ודוד ד'אור שהיו אמורים להשתתף גם הם בעצרת החליטו לבסוף לבטל את השתתפותם {הצטרפו}

אלפים משתתפים בעצרת התמיכה בחייל אלאור אזריה בכיכר רבין בתל אביב. בעצרת שמנחה מגיש הטלוויזיה שרון גל, משתתפים האמנים מושיק עפיה, סאבלימינל ומאור אדרי. אייל גולן ודוד ד'אור שהיו אמורים להשתתף גם הם בעצרת החליטו לבסוף לבטל את השתתפותם.

אביו של החייל הבהיר היום לאתר 'וואלה' כי לצד התמיכה בבנו, מדובר ב"עצרת לתמיכה בחיילי צה"ל וכוחות הביטחון, שעובדים מהבוקר ועד הלילה, 24 שעות ביממה". לדבריו, ההפגנה נערכת כדי להביע תמיכה "במי שיהיה באותה סיטואציה, כפי שהבן שלי היה, וירגיש סכנת חיים מידית וממשית".

העיתונאי והח"כ לשעבר שרון גל, המלווה את משפחת אזריה וממארגני העצרת, קרא לכולם להגיע. "זה צו 8 חברים וחברות – אסור להיות אדישים ואסור להישאר בבית", אמר, "יש להגיע לכיכר רבין בת"א עם דגלי ישראל.

בואו לחבק את צה"ל שלנו, את הבנים שלנו. השמאל הקיצוני, אחינועם ניני, רבקה מיכאלי והתקשורת העוינת לא יזיזו אותי ממשימה לאומית חשובה: עם או בלי אמנים, תהיה עצרת תמיכה בלוחם ובחיילי צה"ל – גם אם אהיה שם לבד עם המשפחה שלו". גל ציין כי העצרת אינה פוליטית, אלא "למען לוחמי צה"ל והחייל – היא לא פוליטית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.