שידור חי ממירון: האדמו"ר מתולדות אהרן מדליק

מאות אלפי יהודים מכל רחבי הארץ והעולם הגיע מאז אתמול לציון הרשב"י לחגוג את ההילולה בסמוך לקבר הרשב"י. הצטרפו לשידור החי מהר מירון

מאות אלפי יהודים מכל רחבי הארץ והעולם הגיע מאז אתמול לציון הרשב"י לחגוג את ההילולה בסמוך לקבר הרשב"י. את מסכת ההדלקות החל האדמו"ר מבאיאן בשעה 20:30, ההילולה המסורתית ההמונית תסתיים בשעה 19:00 כאשר האדמו"ר מתולדות אהרן יחתום את החגיגות יחד עם אלפים מחסידיו.

במירון מציינים בסיפוק את העובדה כי לא היתה השנה קריסה של מערך התחבורה וכי עד עתה לא נרשמו תקלות. את המחמאות קוצר יוסי שוינגר מנכ"ל הרשות המקומות והקדושים שהצליח לפקד על האירוע יחד עם גופי החירום, המשטרה וההצלה ולהביא לאפס תקלות.

468 מקרי חירום רפואיים טופלו עד כה (15:30) במבצע האבטחה הרפואית מטעם איחוד הצלה בסמוך לציון הרשב"י במירון לרגל ל"ג בעומר במרפאות איחוד הצלה וברחבי הר מירון ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה.

יענקי שקול מנהל מרפאות איחוד הצלה במירון מציין כי בזכות פעילות הרופאים במרפאות איחוד הצלה שהוקמו לרגל ל"ג בעומר נמנע הצורך בפינוי עשרות נפגעים לבית חולים. לאחר הטיפול הרפואי הם הודו לנו על האפשרות להישאר במירון להמשך שמחת הילולת הרשב"י.

ידידיה חזן מנהל מערך שיבוץ המתנדבים במבצע האבטחה הרפואית של איחוד הצלה במירון סיפר: "מדובר בנפגעים קל וקל עד בינוני כתוצאה מחבלות ופציעות, התייבשויות ואיבוד נוזלים, נפילה מגובה, פינוי נפגעים ברכבי השטח לעבר מרפאות איחוד הצלה, הכשות מנחשים ועקרבים, עלפונות, חתכים, ומקרים רפואיים נוספים שאירעו בסמוך לציון הרשב"י.

אלי פולק סגן נשיא איחוד הצלה מסר: "לאור האסונות והתאונות שאירעו בשנים שעברו ממליצים להגיע או לחזור ממירון אך ורק בתחבורה הציבורית. בכל אירוע חירום רפואי הן במירון והן במהלך הנסיעה מומלץ לחייג למוקד 1221 של איחוד הצלה בכדי לקבל את המענה הרפואי המהיר ביותר".

הצטרפו לשידור חי ממירון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.