שידור חי • תפילת הרבנים מעל קברו של ה'חפץ חיים'

תיעוד מפעים של נסיעת משלחת הרבנים של ״דרשו״ לקברו של החפץ חיים בראדין • רבנים, דיינים, מהדירי תורתו, גאונים צדיקים ובעלי מוסר, יצאו בהתרגשות שבלתי ניתנת לתאר במילים לראדין לתפילה מיוחדת מטעם ארגון 'דרשו'. הצטרפו לשידור החי

תיעוד מפעים של נסיעת משלחת הרבנים של ״דרשו״ לקברו של החפץ חיים בראדין: מייד יחל השידור החי. רבנים, דיינים, מהדירי תורתו, גאונים צדיקים ובעלי מוסר, יצאו בהתרגשות שבלתי ניתנת לתאר במילים לראדין לתפילה מיוחדת מעל קברו של ה'חפץ חיים' לרגל היארצייט ולכבוד הימים הנוראים שבפתח.

מארגון דרשו נמסר, כי ביום שלישי הקרוב תצא משלחת מיוחדת של גדולי תורה ורבנים לקברו של בעל החפץ חיים זצ"ל בראדין, לתפילה על המוני הלומדים שיצטרפו למסלול הלימוד הייחודי הכולל לימוד הדף היומי בהלכה, שתי הלכות מספר החפץ חיים ואמירת פרק תהלים.

התפילה המרכזית מעל ציונו של החפץ חיים היום בשעה 10:30 שעון ישראל כאשר רבנים וראשי הישיבות שמשתתפים במסע יאמרו פרקי תהלים בקול רם, וישאו דברי חיזוק ומוסר לקראת יום הדין הקרוב.

לקראת המעמד הגדול שופץ הציון, והוקם אוהל נרחב מעץ על קברו של מרן החפץ חיים זצ”ל, וההתרגשות לקראת המסע גדולה. בין היתר צוטטו ראשי הישיבות הגדולים על עצם המסע.

ראשיתה של היוזמה מבית היוצר של 'דרשו', המעצמה התורנית אשר זכתה שכל גדולי הדור שליט"א סמכו את ידיהם על ראשיה, כמו גם להבחל"ח מרנן הגאונים פוסקי ההלכה ומנהיגי העדה נוחי נפש אשר נטשו אותנו לאנחות בשנים האחרונות, ובירכו את הארגון ומנהליו, שייסדו את הדף היומי בהלכה, מסלול לימוד שכבר סחף אחריו כשלושים אלף לומדים, ואשר נמצא במגמת התרחבות בלתי פוסקת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.