שידור ישיר: חילופי אש בין שוטרים לחמושים שמתבצרים בדירה בפריז

אירופה תחת מתקפה: חילופי אש כבדים מתנהלים מאז שעות הבוקר באחד מפרברי הבירה בין כוחות הביטחון לבין חמושים שמתבצרים בדירה. אדם אחד נהרג, מספר שוטרים נפצעו. ע"פ הדיווחים, היעד הוא מתכנן מתקפת הטרור בשבת האחרונה. שידור ישיר

אירופה תחת מתקפת טרור: בשעה זו מתנהלים חילופי אש כבדים בין כוחות משטרה מיוחדים של משטרת צרפת לבין שניים עד שלושה חשודים שמתבצרים בדירה בפרבר בצפון פריז. כמה שוטרים נפצעו, רחובות נחסמו, ועוצר הוטל על תושבי הפרבר.

לפי אחת ההערכות, המבצע הוא חלק מהמצוד אחר מחבל תשיעי מהמתקפה על פריז בסוף השבוע, שחמק עד כה מהמשטרה והתגלה רק בשלבים מאוחרים יותר של החקירה.

ע"פ הדיווחים המגיעים מצרפת, נוסף על השוטרים שנפצעו, במקום ישנו הרוג אחד לפחות.

בתוך כך, הפאניקה וההיסטריה באירופה בעקבות הפיגועים בבירה הצרפתית ממשיכות לשבור שיאים. אמש דיווחנו כי משחק כדורגל של נבחרת גרמניה בוטל והאצטדיון פונה מיושביו בעקבות מידע קונקרטי על פצצה שהוטמנה בקרבת מקום. גורמים במשטרה המקומית אמרו שהתקבל מידע מדויק שלפיו יש כוונה לבצע פיגוע באיצטדיון, ולכן המשחק בוטל.

לאחר זמן קצר דיווחו כלי התקשורת במדינה מדווחים כי נמצאה מכונית תופת שהוסוותה כאמבולנס, ובאזור נמצא אדם המוכר למשטרה. אולם בדקות האחרונות הכחיש שר הפנים הגרמני את הדיווחים האמורים.

יצוין כי ביטול המשחק בהאנובר בא לאחר ששעות קודם לכן בוטל בבריסל משחק של נבחרת בלגיה – מסיבות דומות.

בתוך כך, בריטניה מדווחים כי נוסעת בטיסה מלונדון לבוסטון נעצרה לאחר שניסתה לפתוח את דלת החירום במטוס. צוות הטיסה השתלט עליה, והיא תיעצר על ידי משטרת ארצות הברית עם הנחיתה.

מוקדם יותר דווח כי הרשויות בצרפת מחפשות מחבל שני שהיה שותף לרצף הפיגועים בפריז ונמלט, בנוסף למצוד הנערך אחר סלאח עבדסלאם שטרם נעצר. עוד בצרפת: המשטרה במדינה הודיעה כי היא איתרה את הטלפון הסלולארי של אחד ממצעי הטבח בפריז.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.