ליברמן איים על הנייה ועקץ את בנט (וידאו)

לאחר שבנט תקף את ליברמן הגיב ליברמן בישיבת סיעת ישראל ביתנו. "מי שלא יכול להתאפק שיילך לאותו ניתוח של פתיל קצר". וגם על הנייה. צפו { "שילך לניתוח להארכת פתיל קצר"}

לאחר הסיכסוך המתוקשר בין יו"ר הבית היהודי השר נפתלי בנט  לשר הביטחון אביגדור ליברמן, האחרון  לא נותר  חייב והגיב לדברים.

ליברמן קרא לבנט להירגע. "מציע לידידי נפתלי בנט להרגיע",אמר ליברמן בישיבת סיעת ישראל ביתנו. והוסיף: "מי שלא יכול להתאפק שיילך לאותו ניתוח של פתיל קצר".

ליברמן התייחס לציפיות בציבור שימלא את הבטחתו לחסל את הנייה בתוך 48 שעות ואמר: "מציע לכל מי ששואל אותי לגבי הטיפול בהניה לחכות לסוף הקדנציה ולא בשבוע הראשון שלי בתפקיד".

על הטענות לפיהן התמרכז וזז שמאלה בעמדותיו אמר ליברמן: "הזיכרון לא מאופס אצל חלק מהעיתונאים. לגבי האמירה ששלמות העם חשובה יותר משלמות הארץ, ב-2004 כבר פרסמתי בספר שלי בעמוד 45 ואין בזה שום חידוש. אנחנו נוקטים בפרגמטיות מדינית ועוצמה ביטחונית".

ליברמן לקח לעצמו קרדיט על היוזמה המדינית החדשה ואמר: "הבנאדם הראשון במדינת ישראל בכל הקשת הפוליטית שדיבר על הסדר אזורי כמודל מגובש ולא כסיסמה היה אביגדור ליברמן ביוני 2014 במרכז הבינתחומי בהרצליה. האם היה מישהו אחד בכל המערכת הפוליטית שאי פעם השתמש במונח הזה? לא היה. וזה כולל חילופי שטחים ואוכלוסיות. זה המודל שלי".

ליברמן  דיבר על המגעים להרחבת הממשלה: "כדאי שתהיה קואליציה רחבה ככל האפשר. קואליציה של אחדות לאומית. אני חושב שהנסיבות של היום מצדיקות קואליציה רחבה מקיר לקיר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.