"שיירת נשק של חיזבאללה הותקפה בלבנון"

כלי תקשורת בסוריה מדווחים כי ישראל תקפה מספר מטרות, בהן שיירת נשק, בלבנון. בחיזבאללה מכחישים. בישראל מסרבים להגיב לדיווח {דיווח}

תקיפה ישראלית נוספת מעבר לגבול? כלי תקשורת בסוריה מדווחים כי ישראל תקפה הלילה שורה של מטרות בלבנון, בהן שיירת נשק של ארגון הטרור חיזבאללה.

עוד דווח כי הותקפו גם מערכות מכ"מ ומערכות נגד מטוסים. מהדיווחים עולה כי זוהו פגיעות מדוייקות. לא נמסר על הרוגים בתקיפות.

"חיל האוויר הישראלי ביצע לפנות ערב מספר תקיפות נגד מוצבים של חיזבאללה סמוך לגבול סוריה-לבנון. על פי דיווחים מהשטח התקיפה אירעה במהלך יציאת שיירה של חיזבאללה מהאזור, ככל הנראה לעבר לבנון. עד כה לא נמסר על הרוגים או נפגעים בתקיפה", נאמר בדיווח הסורי.

חיזבאללה מכחיש לפי שעה את הדיווחים, אולם חשוב לציין כי כך הוא נוהג תמיד במקרים דומים.

בישראל, כרגיל, לא מאשרים או מכחישים את הדיווחים. יצוין כי לאחרונה אישר נתניהו באופן חריג כי ישראל מבצעת פעולות מעבר לגבול. "אנחנו גאים על כך שבכל המזרח התיכון הסוער, הרוגש והקופצני הזה, הצלחנו לשמור על שקט יחסי במדינת ישראל ועל ביטחון יחסי…אנחנו פועלים כשאנחנו צריכים לפעול, כולל כאן, מעבר לגבול, בעשרות התקפות, למנוע מחיזבאללה נשק שובר שוויון. אנחנו פועלים גם בחזיתות אחרות בקרוב וברחוק, אבל אנחנו עושים את זה באופן מושכל", אמר ראש הממשלה במפגש עם חיילים בצפון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.