שילוב ריהוט גן יוקרתי בגינה שלכם

מעצבים מחדש את המרפסת? יש לכם הזדמנות להפוך אותה נוחה ומזמינה. תופתעו לגלות מבחר גדול של פריטי ריהוט גן יוקרתי בגדלים שונים וטווחי מחירים משתנים, ישנם סטים של שולחן וכיסאות, מיטות שיזוף, כורסאות מרופדות, קונכיות שיזוף, ערסלים, נדנדות ועוד. המבחר גדול והבחירה אינה פשוטה. במטרה לסייע לכם לבחור נכונה את פריטי ריהוט הגן שלכם, אספנו מספר פרמטרים חשובים :

א.      מידות המרפסת, יש למדוד את השטח לאורכו ולרוחבו ולבחון את התאמת הרהיטים לגודל השטח. שימו לב למרחב התנועה הנותר לאחר הצבת הרהיטים.

ב.      הקדישו מחשבה לשימושים הצפויים לכם ולשאר בני הבית במרפסת, כדאי לשאול שאלות כמו כמה אנשים צפויים לבלות יחד במרפסת בו זמנית? האם הגינה משמשת גם לאחסון? האם נהוג לערוך ארוחות בגינה? בהתאם לכך תוכלו לבחור את רהיטי הגן המתאימים לכם ביותר.

ג.       הגדרת התקציב תסייע לכם להימנע מהוצאות מוגזמות, את הגדרת התקציב כדאי לבסס על סקירת המחירים הנהוגים בענף.

ד.      כדאי לשים לב לפעולות התחזוקה הדרושות לטיפול בכל רהיט, לעמידות חומרי הגלם ולהתאמתם לתנאי השטח.

ריהוט גן יוקרתי – מה כדאי לרכוש?

שילוב נכון של ריהוט גן יוקרתי יעניק לכל בני הבית מתחם בילוי חיצוני נוח, מיטות שיזוף מהודרות הן מתכון בטוח לבילוי מהנה יחד עם בני הנוער במרפסת. המשפחה כולה תוכל לבלות יחד תוך שימוש בבריכה מתנפחת קטנה, מיטות שיזוף ועמדת ברביקיו. ריהוט גן יוקרתי מתאים לבתי משפחות עם ילדים לצד בתים ללא ילדים, אך הנוכחות של הילדים דורשת שילוב פרמטרים כמו בטיחות במשוואה. גינות או מרפסות המשמשות גם ילדים יש לעצב תוך הצבת בטיחות הילדים בראש סדר העדיפויות.

ריהוט גן יוקרתי בא לידי ביטוי היום בחומרי גלם איכותיים יותר כמו עץ מלא או ברזל וזכוכית. יחד עם בסיס חזק לרהיט, משתלבות גם כריות ריפוד רכות עם בדים איכותיים ועמידים. אלמנטים מיוחדים כמו גילוף, צבעי עץ וחריטות הופכים ריהוט גן יוקרתי מרשים עוד יותר. שילוב של רהיטים מודרניים יוקרתיים יעניק למתחם כולו מראה יוקרתי ומרשים הרבה יותר. בית מעוצב בא לידי ביטוי גם בעיצוב המרפסת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.