מחפשים אחר שילוט לעסקים?

מחפשים שילוט מושלם לעסק שלכם? מצאתם!

היתרונות בשילוט המותאם לכם אישית. כאשר אנו הולכים ברחוב הומה כיום, קשה להתעלם מן השפע החזותי הניבט בפנינו. מכל חנות ומכל בניין עולים שלטי חוצות רבים. שילוט לעסקים אשר ממכסה בניינים שלמים מברך אותנו לשלום בעת שאנו נוהגים בדרכים, ובשעות הלילה, שלטי ניאון מאירים באורות בוהקים את צדי הדרך. נדמה כי אנו חיים בעידן של פרסום חוצות וכי אין כיום בית עסק.

שלא למד את העניין – שילוט חוצות הולם תופס את עיני המתבוננים בו ויוצר תנועה ערה של לקוחות לעבר בית העסק. בתוך כל השפע הזה נשאלת השאלה, כיצד לבחור לעצמנו שילוט מתאים לנו – כזה אשר ייצג אותנו כפי שאנו רוצים ושגם יתפוס את העין בין שפע השלטים הקיימים. למרבה המזל, עולם הפרסום על גבי שילוט חוצות התפתח לרמה גבוהה ביותר,ואפשרויות רבות עומדות בפנינו בעת הבחירה.

שלטים לעסקים – רק עם פורטל השלטים

ראשית, כאשר נרצה להציב שילוט על בית העסק שלנו, כי ישנו הליך של רישום בעירייה. כל עירייה מעסיקה צוות שילוט שכל מטרתו לאתר שלטי חוצות של בתי עסק אשר לא נרשמו והוצבו כנגד החוק, והם קונסים על כך בתדירות גבוהה. לכן, חברת שלטים אמינה תתריע בפנינו כי יש לרשום את השלט המובקש ראשית בעירייה, שכן יש לשלם עליו מחיר שכירות סמלי, הצלחתם לקבל אישור? הכנסו לכאן והזמינו שילוט לעסקים מקצועי ובמחיר זול.

שנית, נבחין בין סוגי השלטים המוצעים לנו כיום. ניתן לבחור בין שלטי חוצות סטטיים או בשלטים בעלי מרחב תנועה – דהיינו שלטים הזזים על גבי ציר, כגון שלט מסתובב, או שלטים המציגים מספר פרסומות על גבי ציר אחד. שילוט שכזה דורש פנייה לחברות מתמחות העוסקות בסוג המותאם הזה. לכן כדאי להחליט מראש על סוג השלט הרצוי בעינינו, בין אם הוא שלט פנימי, חיצוני, מואר, סטטי וכדומה.

שלט חוצות לעסק
שילוט מקצועי לעסקים

פתרונות שילוט לעסקים מחוץ לקופסא

מן הדברים האמורים נדמה כי הצבה של שילוט בולט ומנקר עיניים היא עסק יקר. הוצאות החשמל שנדרש בעל העסק לשלם על שילוט חשמלי הפועל לאורך הלילה למשל, יהיו גבוהות במיוחד והוא יאלץ

להוציא מכיסו סכומים רבים עבור פרסום נייח.

למרבית המזל, כיום ישנם פתרונות שילוט המאפשרים להציב שלטים גדולים ללא עלות גדולה. שילוט מסוג זה עושה שימוש רב באנרגייה שאינה חשמלית, כגון אנרגיה סולארית או אנרגיית הרוח. יותר ויותר בתי עסק, וביחוד עסקים הפועלים 24 שעות ביממה כמו תחנות דלק, מתקינים שלטים אשר עליהם מוצבים לוחות סולאריים הקולטים את השמש במהלך היום, ומשתמשים באנרגייה הזו לאורך הלילה, ובכך נחסכות הוצאות החשמל.

שלטי חוצות מתוחכמים וחברות מתקדמות יודעות כיצד למלא אחר רצוננו. הן בעלות יכולת להציב שלטים בכל צורה, לעתים גם על גבי עמודים, תחנות אוטובוס, קירות, משאיות ואינן מוגבלות יותר להצבה נייחת על גג העסק.

אל תהססו ופנו עוד היום לפורטל שלטים, המוביל בישראל –  www.shlatim-p.co.il

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.