שימי פס: אופנת הפסים החדשה לאביב

העונה מתרחש מהפך בארון, והפסים נתפרים לאורך ולרוחב של הבגד. בין אם זה בשמלות, חולצות או תיקים, העולם הולך להיראות כמו ממתק אחד גדול. צבעי אדום כחול לבן ישלטו באופנת האביב יותר משחור, לבן הקלאסי שראינו עד כה, וגם הפסים לא תמיד הכי דקים ומסודרים לאורך ולרוחב. הצצה לטרנד אופנתי

האופנה לאביב מתחילה להגיע לרשתות בארץ ובעולם, ואי אפשר להתעלם מאופנת הפסים שלא פוסחת עלינו. שוב אביב, אבל השנה בשונה משנים קודמות הפסים הגיעו לקצוות הבגדים. בגד בלי פס, לא משודרג.

בשנים האחרונות הפסים נמצאים בכל מקום. מדובר באחד הטרנדים החזקים והנרחבים ביותר, שמגיע לכל הגילאים והסגנונות. נדמה שחולצת הבייסיק הנשית הפכה להיות כזו שנושאת עליה בסימטריה מענגת קווים-קווים בוואריאציות מינוריות, ואין אישה שלא מתחזקת בארון הבגדים לפחות גרסה אחת שלה.

בעונת הקיץ שממש מעבר לפינה יראה בחנויות המון פריטים עם פסים – בעצם מדובר בקווים לרוחב, לאורך ובאלכסון, ונראה אותם בחולצות בשמלות, ג'קטים ואפילו בתיקים. הפסים לרוב בצבעים השחור והלבן והאדום הקלאסיים וכך משתלבים עם כל צבע, אבל הקיץ הזה ניראה אותם גם צבעוניים יותר.

טרנד שמקבל העונה טוויסט ספורטיבי בהשראת הקולג' הוא: נייבי, אדום ולבן ומחבר אליו יחד ווריאציות שונות – דפוסים טיפוגרפיים, חיתוכים גיאומטריים המשלבים שדות צבע, שמלות פולו או כפסים בצדי החולצות.

טרנד האמריקנה מקבל העונה טוויסט ספורטיבית בהשראת הקולג'. נייבי, אדום ולבן יחברו יחד בווריאציות שונות – בדפוסים טיפוגרפיים על חולצות טי, בחיתוכים גיאומטריים המשלבים שדות צבע, כסרטי ריב בגימור שמלות פולו או כפסים בצדי החולצות. הג'ינס בקבוצה מתאפיין במראה קרעים, פרנזים ושריכות בכחול לגווניו, אדום ולבן בוהקים.

חולצה ארוכה TOPSHOP

 

חצאית פסים כחול לבן פולו ראלף לורן //צילום: טלטרי

 

רנואר חולצה משולבת פסים אדום לבן כחול //צילום: אלעד חזקי

 

תיק גולברי מאופיין בפסים שהם טרנדים לעונה // צילום: ניר יפה
קולקציית H&M Studio

 

משקפי שמש פסים ברשת בליסימה

 

נייין ווסט פס אחד מנצח // צילום: ירון ויינברג

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.