"סיפרת ששיספת לתאיר ראדה את גרונה" (וידאו)

זה מול זה הם ישבו יחד בחקירה: בתמלולים שנחשפים לראשונה בחדשות 2, מתועדים חילופי הדברים הקשים בין השניים. עורכי דינו של זדורוב: "דורשים משפט חוזר". צפו בכתבה {סערת צל של אמת חוזרת}

זה מול זה הם ישבו יחד בחקירה: בתמלולים שנחשפים לראשונה בחדשות 2, מתועדים חילופי הדברים הקשים בין השניים.

בעקבות העימות, פרקליטי הצמרת החדשים של רומן זדורוב, עו"ד ירום הלוי ומשה שרמן דורשים בקשה למשפט חוזר.

א"ק, הצעירה עומתה עם א"ק בן זוגה לשעבר שטען שהודתה בפניו כי רצחה את הנערה תאיר ראדה ז"ל.

עו"ד ירום הלוי. "כל תכליתה היתה להשתיק את א"ח. ועם כל הכבוד לפרקליטיות שיקול הדעת שלה לא היה מוצלח. הגיעה השעה לבחון את הדברים שוב, הפעם באמצעות בית המשפט".

עו"ד משה שרמן, "אנחנו נבקש שהעליון יתייחס לעימות שהיה, וגם לראיות עצמן שאף שופט לא כתב החלטה שיפוטית על כך. זאת ראייה שלא היתה בזמן המשפט במחוזי אלא שנתיים אח"כ. ההתייחסות של העליון בשלב זה, מבחינה משפטית אין בה מאומה".

צפו בכתבה

התמלול נחשף, להלן עיקרי הדברים:
א"ח: אותו היום סיפרת לי בלילה, בלחש, במיטה את השתלשלות האירועים. סיפרת לי איך חיכית בשירותים במשך כשעה וחצי. חיכית עד השיעור האחרון שבו נכנסה באמצע השיעור ילדה אחת. יצאת מתא השירותים, ניגשת אליה, היא אמרה לך 'למה את עושה את זה? למה אני'. תפסת אותה, הכנסת אותה לתא, שיספת לה את הגרון. הורדת אותה לרצפה.

א"ק: אתה לגמרי פסיכי, יש לי משהו להגיד לך, יש לי חלומות אפלים וכל מיני פנטזיות ואתה מכיר אותי. אתה בונה פה סיפור, כאילו יופי, כל הכבוד לך. את הרוצה לדפוק לי את החיים.

א"ח: אני לא משחק איתך, אני פה רק כדי להוציא ממני את כל האמת, רק כדי להתנקות מכל החרא, כדי לחזור אולי להיות א' שהייתי לפני שהכרתי אותך.

א"ק: אתה היית רוצה שארצח את תאיר ראדה כדי שאני בחיים לא אצא מהעיניים שלך, כדי שתוכל ללכת לבקר אותי, לראות אותי.

א"ח: הראית לי פאה וכובע, בגדים, וסכין שהייתה מוכתמת בדם. כל הציוד היה מוכתם בדם, ואת הכנסת את זה לתיק ושמת בעליית גג אצל אמא שלך. ביום שבו שמעת שנגמרו החיפושים באתרי אשפה, הורדת את זה ושטפת את זה בדלי כחול עם אקונומיקה והלכת לפזר את זה.

א"ק: הבן אדם הזה צריך עזרה.

 

אז מי רצח את תאיר ראדה? גם אחרי ששופטי העליון הותירו את הרשעת זדורוב על כנה, הסערה בענין ממאנת לגווע. סדרה דוקומנטרית חדשה מתסיסה את הרשת והתקשורת כאשר מובאים בה עדויות דרמטיות שהציבור לא נחשף אליהן בעבר, עדויות שמטילות צל גדול על ההרשעה של זדורוב.

העדות הדרמטית ביותר היא זו של א', אדם שטוען כי בת זוגו לשעבר העידה בפניו כי היא זו שרצחה את ראדה. לטענתו, היא אף הראתה לו את הבגדים והסכין ששימשו אותו בעת הרצח. צפו בכל פרקי הסדרה המטלטלת.

בוידאו: צל של אמת – פרק ראשון

צל של אמת: מי רצח את תאיר ראדה – פרק 1 המלא ערוץ 8כל הפרקים : http://romanzadorov.blogspot.co.il/p/blog-page.html

‎Posted by ‎רומן זדורוב זכאי‎ on‎ שבת 26 מרץ 2016

בוידאו: צל של אמת – פרק שני

בוידאו: צל של אמת – פרק שלישי

בוידאו: צל של אמת – פרק רביעי

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שטויות במיץ! זה לא חדש הסיפור עם א"ק חבורה של אנשים תרמו כסף לעורכי דין גדולים בפלילים על מנת להוציא רוצח מהכלא בכל מחיר פעם בטענה שחברותיה רצחו אותה פעם בטענה שאלו חבורת נערים שנסעו במונית ואחד מהם אמר מה עשיתי ופעם א"ק שהיא אישה חולה זדורוב אמר דברים במשפט שלא מובאים בסרטונים מתוך פסק הדין יוצא שהוא החביא את מפתח השירותים שבהם נירצחה תאיר החביא במקלט שעבד בו וזה אף נמצא הוא נעל את השירותים במטרה שלא תימצא תאיר במהרה אמר לאישתו שילדה נפלה בשירותים טרם ידעו בכלל שנעלמה אני מאמינה שהוא הרוצח! בכלליות האדם הזה שסוחף קהל אחריו לשחרור זדורוב כתב אף ספר שהוא מוכר ב60 שח דיל מצויין לרכב על הפרשה ועוד דברים שלא אומר כאן הוא לא חוקר אפילו לא מתקרב לזה פשוט בזיון

    וידעת היום |
    הגב