חשיפה: האם ח"כ אלי ישי באמת לא הצביע נגד הקואלציה? המסמכים המלאים

 

מאבקי הכח וקרב המחנות בש"ס עולים שלב: לאחר שבמחנה דרעי הבינו כי הם מאבדים כח בקרב מצביעי ש"ס, ולאחר הסקר שנחשף אמש (א) בערוץ 2, לפיו רק % 25  ממצביעי ש"ס מעדיפים את היו"ר ש"ס הנוכחי ח"כ אריה דרעי על פני יו"ר ש"ס לשעבר ח"כ אלי ישי  החלו גורמים שונים בתנועה לאבד עשתונות ויצאו למסע הכפשות והשמצות אישיים נגד אלי ישי בכלי התקשורת השונים, תוך שהם מאשימים אותו בתמיכה בקואלציה ובממשלת נתניהו ולפיד בכך שלדבריהם עולה כי בשנה האחרונה לא הצביע ח"כ ישי בעד אף אחת מהצעות אי האמון שהגישו סיעות האופוזיציה ובראשם מפלגת ש"ס.
אולם, מבדיקה שערכנו, ומנתונים שמופיעים באתר הכנסת מתברר כי הדברים אינם נכונים כלל, וכי ח"כ ישי נהג להצביע בעד הצעות אי -אמון בממשלה כשנכח באותו זמן במשכן הכנסת, במקרים נדירים נאלץ להיעדר – לא הצביע, וקולו לא נחשב במסגרת הסכם הקיזוזים בין הקואליציה לאופוזיציה, הסכם המקובל בין חכי"ם מסיעות הקואליציה לאופזיציה ואף חכי"ם רבים ממפלגת ש"ס ביניהם אטיאס ואפילו היו"ר דרעי נוהגים כך לעיתים תכופות.
בסביבת ישי מאשימים במסע הכפשה מלוכלכת ואישית נגד ח"כ ישי. אחד ממקורביו אומר בשיחה ל'קוקר' כי "זה לא סוד שרוב מצביעי ש"ס מעדיפים את ח"כ ישי כיו"ר מפלגת ש"ס, גם אנשי דרעי מבינים זאת. גורמים שונים לא בוחלים בשום דרך כדי לפגוע בשמו הטוב ובמשפחתו ועוד עם שקרים וכזבות, דבר שלא היה גם בימים הכי גרועים שידעה מפלגת ש"ס".
דרעי וישי בימים טובים יותר – צילום: פלאש 90
IMG-20140105-WA0186

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.