שיפור נוסף במצבו של הלוחם שנפצע בפיגוע

מבית החולים שערי צדק נמסר כי מצבו של הלוחם יציב והוא מראה סימני התעוררות ראשונים. התפללו: רז בן כרמלה לרפו"ש

שיפור קל נוסף חל במצבו של לוחם משמר הגבול שנפצע בפיגוע אתמול בשער שכם בירושלים. מבית החולים שערי צדק נמסר כי הלוחם מאושפז ביחידה לטיפול נמרץ והוא מונשם ומורדם.

משפחתו של הפצוע מבקשת מהציבור להתפלל לרפואתו: רז בן כרמלה לרפו"ש.

כזכור, מחבל פלסטיני כבן 18 דקר הבוקר ופצע באורח אנוש לוחם מג"ב כבן 20 בשער שכם בירושלים. כוחות הצלה הוזעקו למקום ומצאו את הלוחם כשהוא סובל מפצע דקירה בפלג גופו העליון. הם ביצעו בו פעולות החייאה. הלוחם הספיק לירות לעבר החשוד בביצוע פיגוע הדקירה ולפצוע אותו קשה.

הלוחם פונה לבית החולים שערי צדק מונשם ומורדם.

מהחקירה עולה כי המחבל הוא שוהה בלתי חוקי, בן 18, תושב הכפר סעיר שליד חברון, שלא מחזיק בעבר ביטחוני.

צפו ברגעי החרדה שלאחר הפיגוע

זמן קצר לאחר הפיגוע החלו צעירים ערביים ליידות אבנים לעבר כוחות המשטרה שפעלו במקום, ההתפרעות דוכאה כעבור מספר דקות.

"השקט היחסי ביהודה ושומרון לא צריך להשלות אף אחד. יש כאן כל הזמן ניסיונות, לצערנו חלקם צולחים. הסיבה שרובם לא צולחים היא תוצאה של פועלה מאוד מאומצת של צה"ל והשב"כ וגורמים נוספים מטעמה של מדינת ישראל. הצורך למנוע את הפיגועים האלו קיים כל הזמן, אבל בהצעות הבינלאומיות שמציעים לנו אין שום התייחסות אמיתית לצורכי הביטחון של מדינת ישראל. מנסים לדחוק אותנו לגבולות שאינם ברי הגנה תוך התעלמות מוחלטת ממה שיהיה בצד השני של הגבול", אמר ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בפתח ישיבת הממשלה.

ראש העיר ניר ברקת הגיע למקום הפיגוע ואמר: "אני רוצה לשבח את הפעולה של השוטר, תוך כדי שנפגע, ונפגע לא קל. הוא שמר על קור רוח דרך וירה במחבל. אנחנו חייבים להתעקש להמשיך ולחזור לשגרה כחלק מהמסר לטרוריסטים. אני קורא מכאן לתושבי המדינה להמשיך לבקר בירושלים".

F150621YS04

F150621YS07

F150621YS12

F150621YS14

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.