שירה רבן על שרה נתניהו: "היא צעקה והשתוללה"

בראיון ראשון לערוץ 2 סיפרה העובדת החרדית לשעבר בבית ראש הממשלה על התנהגותה של אשת רה"מ: "כל הצעקות האלה הן כשהידיים שלה באוויר והיא משתוללת כל הזמן עם האצבעות ומחיאות כפיים מחרידות וחזקות תוך כדי הדיבור. מחיאות כפיים של כעס, אולי עצבים. אני לא יודעת למה היא הייתה מוחאת ככה כפיים. ונושכת את השפתיים" – צפו בקטע מהראיון

שירה רבן, העובדת  החרדית לשעבר במעון ראש הממשלה שתובעת את רעיית ראש הממשלה בגין התעמרות  מספרת בריאיון ראשון ובלעדי שהעניקה לחדשות 2 על התקריות החוזרות ונשנות  שאירעו בבלפור. "אני לא עזבתי, ברחתי כל עוד נפשי בי", היא מספרת בראיון לחדשות סוף השבוע.

צפו בראיון

"אני לא יודעת מה היה קורה אם הייתי נשארת שם עוד שנייה", סיפרה לגיא פלג. "יום אחרי יום כיפור היה היום האחרון שלי בעבודה. היה לה מטען על זה שלא הגענו אליה לעבוד בערב יום כיפור. היום התחיל בצורה לא טובה, מבחינתה, בצעקות: 'שירההה, פה, יאללה יאללה', ככה צווחה ובאיזשהו שלב היא התחילה להתקרב".

רבן הוסיפה: "כל הצעקות האלה הן כשהידיים שלה באוויר והיא משתוללת כל הזמן עם האצבעות ומחיאות כפיים מחרידות וחזקות תוך כדי הדיבור. מחיאות כפיים של כעס, אולי עצבים. אני לא יודעת למה היא הייתה מוחאת ככה כפיים. ונושכת את השפתיים, וכל רגע אומרת: 'מה שאני אעשה, מה שאני אעשה'".

רבן תובעת מהמדינה כרבע מיליון שקלים בטענה כי אשת ראש הממשלה התייחסה אליה "כאל שפחה". .

ממשפחת נתניהו נמסר בתגובה: "לאחר שנחלו מפלה ניצחת בבית הדין ממשיכים שירה רבן ועורכי דינה הנואשים לנסות ולהכפיש את הגברת נתניהו באמצעות השקרים הממוחזרים והמרושעים שלהם וכן לסחוט כספים שלא ביושר. שירה רבן מנסה באופן מכוער לסחוט סכום אסטרונומי של כרבע מיליון שקלים על העסקה של פחות מחודש ימים במעון ראש הממשלה, שמתוכם שהתה במחיצת הגברת נתניהו שעות בודדות בלבד.

"נשיא בית הדין כבר קבע נחרצות שרבן ועורכי דינה הגישו כתב תביעה בלשון מכפישה ולא עניינית שנועדה לצורכי תקשורת. כך גם דבריה השקריים של שירה רבן בריאיון הזה שמטרתו ניסיון פסול נוסף להטות את החלטת השופט. אנו בטוחים שהאמת תנצח ותצא לאור".

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מחשבה לנשים חרדיות: תכבדי את עצמך - וגם הסביבה תכבד אותך יותר!!!

  מחשבה לנשים חרדיות: תכבדי את עצמך – וגם הסביבה תכבד אותך יותר!!!

  איך אני יודעת שהצניעות צריך שיפור? בגלל כשאני הולכת ורואה את כל הפאות המסולסלות, ואת הבגדים הצמודים ביותר, והפרוצים ביותר, כל חלקי הגוף בולטים!! כן אני יכולה להעיד שאני רואה “כל” חלקי הגוף בולטת, מרוב נשי החרדים! אז מה אם הגוף מכוסה..

  אבל איפה הצניעות! איפה רבונו של עולם? איפה הלב שלנו? איפה ההרגש שלנו? איפה היראת שמים שלנו? איפה שרה באוהל? איפה הצניעות של אשה יראת ד’? זה ממש מזעזע איך השם יתברך יכול לראות ולסבול את זה ועוד מי דורש מהנשים להתלבש בפריצות?

  מי דורש? הנשים תמימות, שטוענות “אני עושה את זה בשביל בעלי” ועל זה ד’ מאוד כועס עכשיו, זה הבושה הכי גדולה לחרדים שהבעל לא שומר את העינים שלו ומסתכל ברחוב בנשים פרוצות, ורוצה שאשתו תתלבש יפה (זאת אומרת שהיא התלבש כ-ז-ו-נ-ה כשאר נשי חרדים) שמושכת העין של בחורי חמד ואברכים, בושה!!! אלף אלפי פעם!!! אני פשוט מזועזעת שהשם ישמור את כל עם ישראל וכולם יזכו לעשות תשובה שלמה באהבה ובשמחה.

  חז"ל אומרים שאלמלא נתנה תורה היינו לומדים צניעות מחתול, תראו איך הם בקושי נראים עושים צרכים, לעומת הכלב ההופכי לו, והם מכסים במדויק. נראה שד' נותן לנו כלי להשפיע, רק ננצל. אנא ד’ בזכות התשובה של הנשים צדקניות, שמהיום ילבשו רק מטפחת, ואמור לכל צרותינו די.

  אנחנו בדור האחרון שלפני הגאולה- דור בו תנאים לא רצו להיות. ועכשיו המלחמה האחרונה היא המלחמה על קדושת ישראל. היצר הרע משתולל עכשיו, בהבינו שעוד רגע קרב סופו, והוא יודע "אלוקים של ישראל שונא זימה הוא" אז הוא מנסה להגיע לכל סוגי הציבור בישראל וגם לצערנו אצל החרדים.. על כן בנות ישראל קדושות עלינו להתחזק ולהיות בעוז ותעצומות נפש בכדי לקיים והדר בלבושנו ואז יקוים בנו הפסוק ותשחק ליום אחרון.

  כי בזכות נשים צדקניות יבוא גואל! ובל נטעה יש לנו אחריות גדולה מאוד על שלום עם ישראל וכן זה מתבטא במלבושינו אנחנו לא לבד בעולם. על כל איבר ואיבר שברא ד' באישה ביקש ואמר "בתי היי צנועה" וגם לחרדיות יש מה לשפר, החצאית הקצרה כדאי שתחזור להיות ארוכה, הפאה המתנופפת כדאי שתהיה מתפחת וכו'. ובכלל אנחנו חיילים של המלך הבנים שלו ואנו לא חסים על כבוד השכינה הקדושה? בואו נתחזק ונביא יחד את הגואל!!!

  נשים צדקניות… אפילו מלכת אנגליה שומרת על צניעות כמו חרדית-לשעבר ויודעת שכבודה של בת מלך פנימה כל שכן כשמדובר במלך העולם ולא בבשר ודם.

  מחשבה לנשים חרדיות: תכבדי את עצמך - וגם הסביבה תכבד אותך יותר!!! |
  הגב
 2. רוע לשמו. להצטרף למלחמה בשרה נתניהו יחד עם כל הקניבלים

  מי שבאמת מפריעה לה ההתנהלות לא מצטרפת למקהלה מתוזמנת של אנשי שמאל ואנשי תקשורת מוצצי דם.
  אדם ירא שמים לא מצטרף לחבורת לשון הרע גם אם נפגע!
  אני בטוח שיש מה לתקן, אבל אל תשכחי, הצטרפת לאנשים שלא מחפשים צדק ועולם טוב יותר.
  הם יזרקו אותך כשיסיימו להשתמש.
  חבל

  אורי שומרון |
  הגב
 3. מה הענין שאקטואליק מביא את הדברי הבל האלו

  אבל אקטואלי מה הקטע??

  מיילא חדשות 2 |
  הגב