"שירה רבן שקרנית חסרת לב"

עו"ד יוסי כהן, הגיב בריאיון לערוץ החדשות בתגובה לראיון של שירה רבן בו הטיחה דברים קשים כנגד אשת רה"מ "היא שקרנית – נגיש נגדה תביעה" – צפו בראיון

יממה לאחר ששירה רבן, החרדית שמתלוננת כנגד אשתה רה"מ, התראיינה לערוץ החדשות(2 לשעבר) והאשימה את שרה נתניהו שכינתה במילים קשות, עורך הדין יוסי כהן הגיע הערב (ראשון) לאולפן "שש עם עודד בן עמי" להגיב "היא שקרנית חסרת לב ומצפון", טען עו"ד כהן על רבן. "היא לא מדברת מדם ליבה, היא מדברת מכספו של מישהו אחר".

במקביל, העיתונאי יואב יצחק פרסם את תמונת שירה רבן. וגרר תגובות ברשת אילו לוקאץ׳ מערוץ 2 תקף בטוויטר: ״אישה חרדית ביקשה שפניה לא ייחשפו בטלוויזיה מטעמי צניעות, נחנקה מדמעות ולא רצתה פרסום. אצלנו כיבדו, אבל למישהו היה דחוף לחשוף אותה״.

עורך הדין כהן הביע בראיון תמיהה על כך שראיינו את המתלוננת עוד לפני שהספיקו להגיש כתב הגנה. "אני מזועזע שערב קבלת החלטה של נשיא בית הדין האזורי לעבודה, מביאים את התובעת לראיון לפני שהגשנו כתב הגנה", הוא טען "ובמיוחד לאחר שהשופט הביע את דעתו על כך שזה לא כתב תביעה, ושכתב התביעה אינו מופנה לבית דין, הוא קומיוניקט לתקשורת, כפי שאמרתי".

"היא לא מדברת מדם ליבה, היא שקרנית חסרת לב ומצפון", הוא טען. "אנחנו עובדים עם הראיות, אני כבר בדקתי את הטיעונים שלה על פי מסמכים, והיא משקרת בלי מצפון".

פרקליטה של גברת נתניהו טען להגנתה של מרשתו כי. "היא בכתב התביעה טענה שהיא נסה על נפשה, 'נסתי כל עוד נפשי בי, אבל החלפתי את בגדי העבודה'", אמר עורך הדין כהן. "עכשיו תגיד, מי שנס על נפשו מחליף בגדים? אדם שחש אימה כפי שהיא מתארת וחשש לחייו מחליף, בגדים? גם זה שקר, כי היא ירדה למטה, ישבה ודיברה עם העובדים. משהו לא בסדר איתה!".

עורך הדין כהן אמר עוד כי הם יגישו תביעה נגדית נגד רבן. "גם נגיש תביעה נגדית נגד התובעת, נגיש הפעם תביעה קשה, כי יש לנו כ"כ הרבה ראיות. וגם לא נוותר עד שהתביעה הבזויה הזו לא תבוא ותודה שהיא בדתה דברים"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.