שירותי ניקיון מקצועיים למשרדים ולעסקים במגזר החרדי

שירותי ניקיון מקצועיים אשר מוענקים לעסקים ולמשרדים שונים במגזר החרדי הם שירותים שחייבים להיות מותאמים למגזר הזה, והחברות המעניקות את השירותים הללו חייבות להכיר היטב את המגזר ואת הדרישות שלו לפני שהיא מציעה שירותים לעסקים מהסוג הזה.

חברות ניקיון רבות אינן מכירות את התקנות ואת החוקים הבלתי כתובים של המגזר החרדי, ולכן חברות רבות אינן מצליחות לעבוד עם המגזר הזה בצורה הרמונית וטובה. חברות אלו מפסידות לקוחות איכותיים ומשרדים גדולים שיכולים להעניק לחברה רווחים משמעותיים וחשיפה לקהל יעד שרק הולך וגדל. חברות ניקיון אשר מעניקות שירותים למגזר החרדי צריכות לדעת כיצד להתאים את השירותים שלהן בצורה טובה למגזר הזה, ובמאמר זה נפרט כמה נושאים עיקריים עליהן מקפידות חברות שכאלו.

שמירה על הצניעות

אין ספק כי אחד הנושאים החשובים ביותר במגזר החרדי הינו השמירה על הצניעות. חברות ניקיון אשר מעניקות שירותים למגזר הזה חייבות להקפיד על הקצאת עובדים שישמרו על כללי הצניעות בעת העבודה במשרדים וידעו כיצד לבצע את העבודה מבלי לפגוע ברגשותיהם של העובדים או של מנהלי המשרדים. לדוגמא, במשרדים בהם רוב העובדים הם גברים נהוג לשלוח עובדי ניקיון גברים בכדי למנוע בעיות עתידיות. בנוסף, חברות ניקיון רבות אשר עובדות עם המגזר החרדי מעדיפות לבצע את העבודה בשעות הלילה כאשר המשרדים ריקים בכדי למנוע בעיות הלכתיות מול עובדי המשרדים ובכדי שלא להגיע לבעיות הקשורות בנושא הצניעות של עובדי הניקיון.

חברה שומרת שבת

עוד נתון חשוב מאוד, עליו חברות ניקיון שמעוניינות לעבוד עם המגזר החרדי חייבות להקפיד, הינו אי עבודה בשבת. גם אם לא תעניקו לחברה עצמה שירותים בשבת, היא מראש לא תשכור שירותים מחברה אשר עובדת בשבת. לכן, אם אתם בעלי חברת ניקיון ומעוניינים להתחיל לעבוד עם לקוחות מהמגזר החרדי – עליכם להקפיד על סגירה מלאה של החברה בשבת לכלל הלקוחות שלכם, ולא רק ללקוחות החרדים.

גיוס עובדים חרדים או דתיים

ככלל, משרדים ועסקים מהמגזר החרדי יעדיפו לשכור שירותים של חברות ניקיון מהמגזר החרדי, או של חברות המעסיקות עובדים חרדים או דתיים. עובדי ניקיון המגיעים מאותו מגזר אליו משתייכים המשרדים יוכלו לבצע את העבודה בצורה הרבה יותר טובה ולהשתלב במקום בנוחות רבה, ולכן רבים מעדיפים לעבוד איתם. זאת הסיבה בגללה כיום חברות ניקיון אשר מעוניינות לפנות אל משרדים ואל עסקים מהמגזר החרדי מעדיפות לגייס עובדי ניקיון חרדים או דתיים אל החברה.

הכשרה לפני תחילת העבודה

אם כבר סגרתם הסכם עם חברה מהמגזר החרדי, בכדי להעניק לה שירותי ניקיון, כדאי להעביר לעובדי הניקיון אשר יוקצו לעבודות בחברה הזו הכשרה מקצועית שתאפשר להם לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, לא רק מבחינת הניקיון עצמו – אלא גם מבחינת כבוד לבעלי המשרד וצוות העובדים שלו. עובדים שמקבלים הכשרה לעבודה מול המגזר החרדי יוכלו לבצע עבודות ניקיון במשרדי החברה ללא כל בעיה, גם אם הם עצמם אינם חרדים ואפילו אם אינם דתיים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.