שי נתן: "צר לי על פינדרוס, אבל הוא לא רצה לגור בעיר"

יו"ר הבית היהודי באלעד ומגיש העתירה כנגד פינדרוס, שי נתן, הגיב בראיון ראשון לרונן כץ בקול ברמה על פסילתו של פינדרוס

יו"ר הבית היהודי באלעד ומגיש העתירה כנגד פינדרוס, שי נתן, הגיב בראיון ראשון לרונן כץ בקול ברמה על פסילתו של פינדרוס, "התחושה לא נעימה שאנחנו צריכים להגיע לבית המשפט ולא מכריעים בקלפי" , אמר נתן, "אך יותר מפריע לי שמביאים יום לפני הבחירות מישהו מבחוץ".

"אם פינדרוס היה מעביר את משפחתו לא היינו אומרים מילה", אמר נתן והוסיף כי "עדיין לא הסרתי את מועמדותי לראשות העיר, יש עוד שבוע לבחירות שום דבר לא בוער".

"פעלתי על דעת עצמי", המשיך נתן והבהיר כי "אין לי קשר לחוקרים, רק אחרי שפינדרוס אמר לי שהוא לא מתכוין להעביר את משפחתו הגשתי את העתירה".

"אין לי שום הסכם חתום עם פרוש. אחרי הבחירות אשב למו"מ כמו כל מפלגה ואקבל תפקיד לפי המגיע לי".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. המקור לפסיקת בג"ץ הוא מפרשתינו "האחד בא לגור וישפוט שפוט?"......... הגיע הזמן שגפני ודרעי לא יתערבו בבחירות, ויתקפלו קצת ויכניעו את גאוותם, דגל קיבלו מפרוש כל מה שרצו, לא נדבר על ש"ס שקיבלו יותר ממה שמגיע להם מפרוש. כעת רואים בחוש שיש בורא ומנהיג שמחליט מי ימשיך להנהיג את אלעד. יש בורא לעולם, ויש דין ויש דיין, ויש יום דין, שבו יתנו כולם דו"ח לפניו, על כל החוצפה והעזות שכל אחד מהרצים לפסול מועמד חרדי, בפרט בדרכים אסורות, נגד דעת תורה. ולכבוד הרב פינדרס - וְלִירוּשָׁלַיִם עִירְךָ בְּרַחֲמִים תָּשׁוּב בקרוב בימינו לעולם.

    המקור לפסיקת בג"ץ הוא מפרשתינו "האחד בא לגור וישפוט שפוט?"……… הגיע הזמן שגפני ודרעי לא יתערבו בבחירות, ויתקפלו קצת ויכניעו את גאוותם, דגל קיבלו מפרוש כל מה שרצו, לא נדבר על ש"ס שקיבלו יותר ממה שמגיע להם מפרוש. כעת רואים בחוש שיש בורא ומנהיג שמחליט מי ימשיך להנהיג את אלעד. יש בורא לעולם, ויש דין ויש דיין, ויש יום דין, שבו יתנו כולם דו"ח לפניו, על כל החוצפה והעזות שכל אחד מהרצים לפסול מועמד חרדי, בפרט בדרכים אסורות, נגד דעת תורה.

    ולכבוד הרב פינדרס – וְלִירוּשָׁלַיִם עִירְךָ בְּרַחֲמִים תָּשׁוּב בקרוב בימינו לעולם.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב