הורים שכולים צעקו לנתניהו: "אתה משחרר את רוצחי ילדינו" (וידאו)

דרמה במהלך נאומו של ראש הממשלה נתניהו בהר הרצל.  כשעלה ראש הממשלה נתניהו לבמה, כמה הורים שכולים לרחבה כשהם אוחזים בסרטים אדומים. אחד מהמוחים, שנפגע בפיגוע החל צועק: "אתה משחרר את רוצחי ילדינו".. 

לאחר מכן,  ראש הממשלה נתניהו  התייחס בנאומו לתקרית ואמר: "ידעתי שאפגוש אתכם כאן. ההחלטה שהתקבלה קשה. היא מתנגשת עם ערך הצדק. המציאות המורכבת באזורנו הביאה לכך שבארבעת העשורים האחרונים מאז 1970, קיבלו ממשלות ישראל החלטות אלה שהן קשות מנשוא.

ידעתי שאפגוש אתכם, אבל ראיתי זאת כאחריות שלי כראש ממשלת ישראל שנושא באחריות העליונה. באתי לכאן כדי לעמוד יחד עמכם ביום הזיכרון, ליקיריכם ויקירנו שנפלו. אני מצדיע לגבורתכם ועמידתכם, מאחל החלמה לפצועים, בבניין ציון וירושלים ננוחם. יהי זכרם של חללי פעולות האיבה ברוך לעד".

המוחה הוא רמי כהן, נהג מונית, שנפצע לפני 14 שנים עת עצר אותו נוסע וביקש ממנו לנסוע לכיוון המושב שורש שבהרי יהודה. בטרם הגיעו אל היעד, השתלט עליו הנוסע שהתברר כמחבל ודקר אותו קשות בכל חלקי גופו. כשחשב המחבל כי כהן מת מפצעיו, הוא גנב את רכבו ונמלט. בכוחותיו האחרונים הצליח נהג המונית לזחול אל היישוב הקרוב ולהזעיק עזרה.

יו"ר ארגון אלמגור מאיר אינדור, אמר לחדשות 2 Online בתגובה על אקט המחאה, כי הוא "מבין ללבו, זה דבר טבעי. ידענו שיהיו פרובוקציות וביקשנו שלא יהיו. אבל זאת ממש לא פרובוקציה, אלא בנאדם שמוחה מלבו. מה אנחנו, משטר טוטליטרי? הוא דיבר מכאבו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תגובה צבועה מביבו של ביבי הצבוע.
  זה מה שהם מוכנים להשקיע במשפחות השכולות, עמידה ריקנית וטקסים נבובים.
  אבל לעשות משהוא ממשי למען המשפחות, כלום.
  לנפנף אותם, ולשחרר את המחבלים.

  גועל נפש.

  חיים |
  הגב