שלג קל בירושלים, בגוש עציון ובגליל

למרות התחזיות המוקדמות, שלג קל בלבד יורד לסירוגין מאז הלילה בירושלים. החזאים לא מאבדים תקוה: קיים סיכוי להיערמות ע"ג הקרקע {אכזבה בבירה}

בניגוד לתחזיות המוקדמות שהבטיחו כמות שלג משמעותית שתערם ע"ג הקרקע, שלג קל בלבד יורד לסירוגין מאז הלילה בירושלים והתושבים מתקשים להסתיר את האכזבה.

"חשבנו שיהיה בוקר לבן ולחופש, התעוררנו והכל כרגיל", שחו תושבים רבים בתסכול בולט. מי שהתאכזבו במיוחד אלו ילדי הבירה שכל כך ציפו לחופש ולמלחמות השלג והתעוררו לעוד יום לימודים שגרתי.

"דיברנו עם השלג, הוא האמת נבהל. אני חושב שהוא נבהל מההיערכות, אבל אנחנו עדיין פרוסים בשטח כי יכול עדיין להיות איזה שהוא שלג שייערם ברמה כזו או אחרת. עד לסיום הלימודים אנחנו נשארים מוכנים. אני מבין את האכזבה של הילדים הירושלמים; גם אני כמי שיש לו נשמה של ילד קצת מאוכזב", אמר ראש העיר, ניר ברקת.

מי שספגו ביקורת רבה הבוקר הם, כצפוי, החזאים. בראיונות לתקשורת הם מסבירים כי "התנאים היבשים" הם תנאי שלג, אלא שהמשקעים ממאנים להגיע.

יחד עם זאת, מדגישים החזאים, כי במהלך היום והלילה עדיין ישררו התנאים האמורים, מה שאומר שבמידה וירדו ממטרים משמעותיים ירושלים תצבע לבן.

בתוך כך, שלג יורד כעת באזורים שונים בגוש עציון ובגליל, כשבחלק מהישובים לא מתקיימים לימודים.

בנוסף, לפני זמן קצר דווח כי כביש 1 נחסם זמנית לתנועה לכיוון מערב בין שער הגיא ללטרון בגלל עץ שקרס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.