שלומית לוטן: "עשו לבעלי לינץ'"

שלומית לוטן, רעייתו של אל"מ במילואים ליאור לוטן, הגיבה בעמוד הפייסבוק שלה לסערה ואמרה: מה שעושים לליאור זה לינץ', הפגישה שתועדה הייתה אחת מתוך רבות ומה שליאור אמר לא נבע מגזענות. זה היה רגע אחד של קשיחות, עליו הוא התנצל".

על רקע המתקפה התקשרותית, שלומית לוטן, רעייתו של אל"מ במילואים ליאור לוטן, הגיבה בעמוד הפייסבוק שלה לסערה ואמרה: מה שעושים לליאור זה לינץ', הפגישה שתועדה הייתה אחת מתוך רבות ומה שליאור אמר לא נבע מגזענות. זה היה רגע אחד של קשיחות, עליו הוא התנצל".

רעייתו של לוטן הדגישה שוב כי בעלה מבצע את עבודתו בהתנדבות. "כשאלתי אותו למה הוא לא דורש תשלום, הוא ענה שעל עבודת קודש לא מקבילים כסף", כתבה שלומית לוטן : "כשבערוץ 10 הציגו אותו אתמול ברגע קשה שהוא מבין שהיה מיותר ולא לעניין, הוא מיד התקשר ליאלו, אחיו של אברה שאיתו היה בקשר קרוב כל השנה והתנצל".

"כשהוא איבד את הסבלנות זה היה כי היו שם אנשים שלא היו חלק מהמשפחה. הם ביקשו שהוא יסביר הכל מההתחלה ולכן זה היה נשמע כאילו הוא מעדכן בפעם הראשונה – אבל זה כמובן לא נכון וזה לא היה מגזענות", כתבה אשתו של לוטן.

יו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט, קרא להפסיק את המרדף אחריו ולחדול מאופנת שיסוי הזאבים. "לכל אדם יש לו מאזן של דברים טובים ורעים, מוצלחים ופחות מוצלחים שעשה בחייו. במאזן של ליאור לוטן קשה להתחרות. הו אטעה והתנצל וזה קורה", אמר שר החינוך. "ליאור לוטן הוא גיבור ישראל, עטור צל"ש בפעולה בה נפצע קשה על מנת לנסות לשחרר שבוי צה״ל מידי מחבלים. הוא שירת ביחידה והשתתף בפעולות לשחרור נחשון וקסמן וחטיפת דיראני ורבות אחרות", ציין בנט.

חבר הכנסת עפר שלח מ"יש עתיד" הגן על חברו מהצבא. ״ליאור לוטן הוא חבר שלי. מזמן, מהחיים, הכי רחוק מפוליטיקה, כי אין רחוק מפוליטיקה ממנו. חילוץ שבויים ובני ערובה היא משימת חייו", כתב שלח בפייסבוק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.