שלומי אמונים מאיימת על דגל: "תבואו לבית דין – או שפרוש יתמודד לראשות העיר"

לאחר שורה של פגישות ודיונים, הבחירות באלעד מגיעות לנקודת הכרעה: 'שלומי אמונים' הציבה בצהרים אולטימטום לדגל התורה: "או שתלכו לבית דין – או שפרוש יתמודד על ראשות העיר"

לאחר שורה של פגישות ודיונים, הבחירות באלעד מגיעות לנקודת הכרעה: 'שלומי אמונים' הציבה בצהרים אולטימטום לדגל התורה: "או שתלכו לבית דין – או שפרוש יתמודד על ראשות העיר".

בשלומי אמונים טוענים כי בתקופה האחרונה נוהל מו"מ בין הצדדים שהבשיל לסיכומים והבנות, אך לעת עתה לא צלח. לאור זאת 'שלומי אמונים' פנתה ל'דגל התורה' לברר את העניין בפני דין תורה או בוררות.

בשלומי אמונים מזהירים כי במידה ודגל התורה לא תיענה לדרישתינו להתדיין בדין תורה או בבוררות "הרי שהרב ישראל פרוש מתמודד על תפקיד ראשות העיר אלעד בבחירות הקרובות".

 

מדגל התורה נמסר כי "קיים הסכם לפיו שלומי אמונים אינם רשאים להתמודד באלעד מבלי הסכמה של דגל התורה. קיים בורר ששלומי אמונים הרצתה בפניו באריכות את טענותיהם. ההחלטה בעניין הזה תהיה בידי הבורר ועל פי הסכמת מרנן ורבנן גדולי התורה שליט"א ועל כן מכתבו של הרב פרוש מיותר ומיועד ככל הנראה למשיכת זמן".

 

בשבוע האחרון התחוללה דרמה בתוך דגל התורה, לאחר שבשס הגיעו להבנות עם הבית ברחוב רשב"ם לפיו יציבו את חבר מועצת עיריית ביתר עילית יוסי שיטרית כמועמד מוסכם מטעם דגל התורה ושס לראשות העיר. ההחלטה הציתה את הלהבות בשלומי אמונים שמצדם שחררו "פצצה פוליטית" שעשויה להביא להשלכות גם לגבי הבחירות בירושלים שם זקוק המועמד מטעם שלומי אמונים לראשות העיר יוסי דייטש, לתמיכתם של דגל התורה ושס שכנראה יתמכו בליאון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.