שלושה שבועות לקלפי • 'דגל' מציגה: כינוס ראשי הישיבות

במטה הראשי של 'דגל התורה' נערכים בשעות אחרונות במרץ רב לקראת "כינוס ראשי הישיבות" של מרנן ורבנן גדולי הדור, שיתקיים ביום שישי בשעה 11:45 במלון ויז'ניץ בבני ברק בהשתתפות כל ראשי הישיבות המיוצגים ע"י 'דגל התורה' • במהלך הימים הקרובים צפוי להתפרסם ביומונים החרדים ה’קול קורא’ הרשמי עליו יהיו חתומים כל גדולי ישראל והאדמו”רים.

במטה הראשי של 'דגל התורה' נערכים בשעות אחרונות במרץ רב לקראת "כינוס ראשי הישיבות" של מרנן ורבנן גדולי הדור, שיתקיים ביום שישי בשעה 11:45 במלון ויז'ניץ בבני ברק בהשתתפות כל ראשי הישיבות המיוצגים ע"י 'דגל התורה'.

חשיבותו של הכינוס הגדול רבה עד מאוד וזאת משום שבמפלגה החרדית שידעה לא מעט ויכוחים וחילוקי דעות לאחרונה מקווים שאכן הוא ייתן את "הרוח הגבית" להצלחה בבחירות ולעלייה בכוחה של יהדות התורה בכנסת.

יוזמי הכינוס ב'דגל התורה' מבהירים בשיחה עם כתב 'קוקר' כי הבקשה לכינוס הגיעה מגדולי הדור בעצמם שנרתמים ומפנים מזמנם למען המערכה הגורלית. ביום ו' לקראת השעה 12 בצהריים יתאספו עשרות ראשי ישיבות במלון ויז'ניץ בבני בברק בראשות מרנן ורבנן הגראי"ל שטיינמן והגר"ח קנייבסקי.

כבר הרבה פרשנויות נכתבו על יום הבחירות, אך ככל שהיום הזה מתקרב בעוד שלושה שבועות, נהיים הדברים מציאותיים ותכליתיים יותר, גם גדולי ישראל לא מסתירים את דאגתם וצערם מהגזרות הצפויות לבוא ח”ו על עולם התורה בתקופה הקרובה, והם מרבים להתבטאות על כך שגזירת הגיוס מדירה שינה מעיניהם.

והגדיל לעשות הגדול שבהם מרן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן שליט”א שבגילו המופלג עד ביאת גואל צדק, מכתת ויכתת את רגליו למרחקים כדי להשמיע בקולו לפני הציבור את דאגתו, ואת חובתו של כל יהודי חרדי בארץ הקודש לפעול למען הגדלת נציגי יהדות התורה בכנסת הבאה, שהם יוכלו להיות השליחים הנאמנים של כאו”א לגדור גדר ולעמוד בפרץ הגזירות והקיצוצים.

במהלך הימים הקרובים צפוי להתפרסם ביומונים החרדים ה’קול קורא’ הרשמי עליו יהיו חתומים כל גדולי ישראל אדמו”רים רבני קהילות ושכונות וראשי ישיבות בישראל, שיקראו להצביע ג’, ב’קול קורא’ הם יגוללו בקצרה את הסכנה העתידה לבוא בארבעת השנים הקרובות כאשר אנו בעיצומה של רדיפת הדת ממש, שהמטרה היא לקעקע את יסודות התורה ומשפטיה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האם מרן הגר״ח השתתף בכינוס?????? האם כבר שוריין אברהם רובינשטיין לראשות העיר????????בלי זה אין על מה לדבר ..!!!!

    ממקורבי מרן הגר״ח |
    הגב