שלושת הנעדרים • כך תראה שבת הגיבוש של דרעי ב'הר כנען'

בשעה זו נופשים חברי סיעת ש"ס במלון הר כנען שבצפת, מחנה ישי עומד להחרים את הגיבוש של דרעי בעיר הקודש

בשעה זו נופשים חברי סיעת ש"ס במלוון הר כנען בעיר בצפת, כפי שכבר חשפנו  במדור הפפארצ'י של אתר קוקר 'בקליינע'.

בעוד דרעי רצה לגבש את הש"סניקים לשבת שבו ינפשו יחדיו וישכשכו רגליהם בג'קוזי זה לצד זה – הוא מצא את עצמו נקלע לשבוע רווי מחלוקות בתוך סיעה שהולכת ומתפוררת ומניפה את נס המרד באופן גלוי.

כאות לרצון טוב, חברי הכנסת  אלי ישי, יעקב מרגי, וניסים זאב, יגיעו במהלך הערב למלון הצפתי, שם יסעדו לצד דרעי ואנשיו. הצינקנים כבר מתבדחים שבית החולים 'זיו' צפת יפונה  מיושביו לאור כמות הנפגעים הרבה – שתפונה מבית המלון לבית החולים.

אלא שמחר בבוקר, ישי, מרגי וזאב יארזו את המזוודות וישובו לירושלים עיר הקודש, למורדים מספיק יום אחד במחיצתו של דרעי, שבת שלימה במלון – זה כמו להושיב כלה וחמותה בכפיפה אחת . סיוט.

בנוסף, נודע כי נתי לסרי, חבר עיירית ירושלים שערק ממחנה דרעי למחנה ישי לא ישתתף בשבת הגיבוש. חבר עייריה מבת ים אף הוא צפוי שלא  ליטול חלק באירוע.

חברי הסיעה יזכו לנופש מפנק בהשגחת הרבנות מהדרין, החכי"ם שמהדרים לאכול 'בית יוסף' יצטרכו להמתין עד לצאת השבת.

בכיר בתוך ש"ס אומר כי מורשתו של מרן נמחקת לשבת שכולה ניקור עיניים, סעודות כיד המלך ומסע תענוגים ופינוקים שממומן מכספי התנועה שמצויה גם בלאו הכי בקשיים כלכלים.

יש לציין, כי בכל ההיסטוריה של תנועת ש"ס לא התקיימה שבת גיבוש במלון, וכי מורשתו של מרן הייתה להסתפק במועט ולא לנקר עיניים לבוחרי תנועת ש"ס שרובם הגדול מגיע מעיירות הפריפריה וחי בעוני ובדוחק רב.

.

גורם בש"ס אומר לקוקר כי הנזק שגורם דרעי לש"ס הוא בלתי ישוער, ממפלגה שנאבקת בעוני היא הפכה לחבורת בליינים מעשני סיגרים ששכחו  במרומי רכסי  צפת את ציבור הבוחרים שנאנק תחת עול יוקר המחיה".

התמונות שיצאו ממלון כנען בצפת יהיו קשות לצפייה עבור בוחרי התנועה הקדושה, בשעה שמסעודה מירוחם תדלג בין דוכני הירקות בניסיון נואש לאתר עגבנייה לשבת במחיר מבצע – ישבו חכי" ש"ס לארוחת בוקר עם תפריט עשיר ומגוון.

בקצב הזה דרעי יתגעגע לסקרים שיעניקו לשס 7 מנדטים, מיום ליום האווירה העכורה מחלחלת פנימה ומבריחה בוחרים פוטנציאלים היישר לזרועתיו החמות של משה כחלון שרק ממתין לבחירות.

13 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מצחיק מאוד שאלי ישי מנסה לחקות את הפוז'ה של הרב אריה דרעי עם קנ'טש למעלה!

  מני |
  הגב
 2. תת רמה של כתבה אין לי מילים אחרות

  ואני די נייטרלי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • שקרן
   רק ישי היה עף על אטום כי הוא חותר תחת הנהגתו של דרעי שמרן החזיר רק לו את הפיקדון כמו שאמר בשיעורים ואף העיד על דרעי כי רק הוא יוכל להנהיג את ש"ס אחרי פטירתו
   זה ידוע לכל בר בי רב
   אז בלי רצח אופי וקנאה.

   אבי |
   הגב
 3. לא יאמן לאיזה רמה נמוכה יכול אתר חדשות לרדת???????????????

  משה |
  הגב
 4. בושה וחרפה על הרמה של הכתבה
  שבת גיבוש זה דבר שמקובל ואין בזה שום בעיה
  תפסיקו עם הקטנוניות הזו גקוזי וכו כמו איזה בני ברקים מתלהבים
  אלי ישי שמדבר כל היום מרן מרן מרן הוא לא יותר מבוגד שפל שלא אכפת לו לרסק את התנועה של מרן רק בשביל הכבוד שלו

  שי |
  הגב
 5. אתר דוחה ומסריח עופו לציבור מהעיניים בושה לכם סכסכנים וקנאים

  מאיר |
  הגב
 6. אבל כל הזמן מנסים למכור לנו שהמורדים בשס הם שישה ועלולים ליטול את הכתר? אז בסוף הם רק 3??

  אלי |
  הגב
 7. בושה לכם מפלגנ עם מחלוקת אז מה עושים גיבוש אני מפרגן להם ואתם מי שמקנא שיצג לו העיניםן ואלי ישי ברור שלא תבוא הרי אתה מחפש להתפלג ולא לגבש

  מיכאל |
  הגב