שלזינגר תוקף את העיתונאים החרדים: "במקום לתקוף את לפיד, אתם מתעסקים בתמונות בלעדיות מהבית של גישייד"

יו"ר השדולה של העיתונאים שמסקרים את הציבור החרדי יהודה שלזינגר מבקר את התקשורת החרדית על התעסקותה בפרטים שולים.  "תמשיכו להתעסק בשטויות מזוקקות. בתמונות 'בלעדיות' מהבית של גישייד, במשב"ק ונגיד שהלכו לראות אולם אירועים במונסי או באוזן שמאל של המודיע"., כותב שלזינגר בפוסט בדף הפיסיבוק.
"אם באמת הייתם רוצים להפיל את 'ממשלת השמד' הייתם נכנסים ביאיר לפיד ששרת הבריאות מטעמו זנחה את חולי הפרקינסון והסכרת (!!) או נכנסים בלי רחמים בנפתלי בנט ואורי אריאל (אורי אריאל!!) שבפעם השלישית שותפים לשחרור משספי גרונות ועוקרי עיניים ליהודים". הוא כותב.

שלזינגר תוהה, "איפה מתקפת ההודעות הנזעמות כמו אחרי פסק הדין בעניין בית שמש? איפה 'זעזוע הלם ותדהמה' כשבאמת צריך אותם?! האם הדברים האלה לא מעסיקים את 'שלוחא דרבנן'?!
למזלכם הציבור לא מטומטם וממילא הוא לא משלם. בית שמש תישאר חרדית, החוק הכי 'אנטי חרדי' שהצליחו להעביר הוא האפשרות להירשם לנישואין בצובה עילית ולא רק בארם-נהריים, מונה רק רב ציוני דתי אחד, וגם 'גזירת הגיוס' מסתמנת כבדיחת הרשל'ה לא מוצלחת.
לסיום הוא עוקץ: תמישכו להתעסק בכמה אנשים הגיעו בסוף ליום הולדת של אלי ישי? מה עם שרי רוט, פוטרה בסוף? ריבלין בלום ולביא כבר השלימו? אל תגלו לאף אחד אבל שמעתי שליפא החליף עוד משקף.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.