שלטי תמיכה ביחימוביץ לראשות ההסתדרות על בניין עיריית בני ברק

במסגרת סיור בעיר בני ברק נדהמה לגלות יחימוביץ מחזה חסר תקדים, שלטי תמיכה בה לראשות ההסתדרות מונפים מבניין העירייה

 ח״כ שלי יחימוביץ ממשיכה לקיים סיורים ברחבי הארץ ולהתכונן במרץ רב לבחירות לראשות ההסתדרות שיערכו בעוד שבועיים, היום הגיעה יחימוביץ לביקור בעיריית בני ברק יחד עם ח״כ יגאל גואטה מש״ס, ונדהמה לגלות מחזה חסר תקדים: שלטי תמיכה בה לראדות ההסתדרות מונפים מבניין העירייה.
לאחר מכן נכנסה חברת הכנסת יחימוביץ לבניין העירייה שם בישיבה שקיימה עם ראש העיר חנוך זייבריט וחברי ועד העובדים של עיריית בני ברק הביעו בה תמיכה.
 עוד קודם לכן ביקרה יחימוביץ בבניין החדש של חברת ההייטק סאפ ברעננה, ונפגשה לשיחה עם העובדים. ועד חברת סאפ תומך כולו בשלי יחימוביץ לראשות ההסתדרות.
פגישה נוספת שעשתה היום חברת הכנסת הייתה  עם עובדי עיריית בקעה אל גרבייה, שם הביעו בה תמיכה יור ועד העובדים אחמד גנאים, וראש העיריה מורסי אבו מוך. מצ״ב גם תמונות עם ועד סאפ בבית סאפ החדש, ובעיריית בקעה.
בתוך כך, לפני שעה קלה הגיבה חברת הכנסת יחימוביץ על החלטתו של שר האוצר כחלון להתערב בבחירות להסתדרות ואמרה: "מדובר בהתערבות חמורה ופסולה של שר האוצר בבחירות להסתדרות. אין ספק שניסנקורן הוא חביבם של המעסיקים הגדולים ושל האוצר והוא נוח להם מאוד, מה שמטיל צל כבד על  יכולתו להילחם למען העובדים. האינטרסים של כחלון נוכח העיסקה הפוליטית שרקח עם יור ההסתדרות ברורים, אך הם מנוגדים לחלוטין לאינטרסים של העובדים"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.