שליחות מוזיקלית: הכוכב התימני של קראון הייטס

מני עמרם, צעיר חב"די שהגיע לניו יורק לפני עשור ומחצה, הפך לאחרונה לכוכב אמריקאי בינלאומי בחסות המפיקים הגדולים ביותר. כעת הוא יוצא עם הקליפ שמראה רק מעט מהיכולות שלו

אהבתם את ההופעות של הראפר ניסים בלאק? עפתם על ההצלחה של "מתיסיהיו" בעולם? הנה מגיע הכוכב החדש, והפעם מלא אחר מאשר שכונת קראון הייטס החב"דית בניו יורק.

קוראים לו מני (מנחם) עמרם, הוא ישראלי לשעבר (ממשפחה תימנית ענפה ומוכרת מאד בישראל), והוא חב"דניק אדוק שאף מתגורר בתים ספורים ליד בניין ה-770 המפורסם בשדרות איסטרן פארקווי בקראון הייטס, ניו יורק.

הוא בחור מוכשר בעל מסר חיובי ואנרגיות שלא רואים כל יום, שמח תמיד, והמטרה שלו, הוא אומר, היא "לשמח את כולם ולתת מסר על ההסתכלות על החיים".

מזה למעלה מעשור שהוא מתגורר בניו יורק, ובשנים האחרונות, מפגש מקרי עם אחד ממפיקי המוזיקה העולמיים – עשה לו סוויץ'. המפיק עלה על הכישרון המוזיקלי והדרמטי שלו, והחליט להשקיע בו – ממש כמו שהוא משקיע בכל שאר הכוכבים העולמיים העוברים תחת ידיו, ומקליטים באולפנים הגדולים ביותר.

את הפרסום הגדול לו הוא זוכה כיום, קנה לאחר שהשתתף באחת מתכניות חיפוש הכישרונות הידועות בארה"ב, שם בלט במיוחד. הוא למד ריקוד מהמורים הגדולים ביותר של אמני ההיפ-הופ, במקביל לעבודתו כדי.ג'יי. מצליח.

הוא ממותג באמריקה כ-"MENNY", והשירים שלו ייצאו תחת המותג: "MENNY LEVEL UP".

לאחרונה סיימו השניים את ההקלטות לאלבום העולמי החדש, שכבר יצא לאור, וכבר יצאו עם הקליפ הראשון שיצא לאחרונה, לשיר LEVEL UP, שם גם תלמדו על סגנונו האופנתי ה…מעניין של מני.

אל תפספסו – הוא הכוכב העכשווי של השכונה החב"דית, צפו בקליפ:

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.