"שליין זורק כסאות על מפיקים"

כותב הסאטירה עופר קניספל מדבר בראיון ל-103 על העבודה בסביבתו של ליאור שליין. האזינו

במאקו דווח כי מגיש "גב האומה" ליאור שליין ידוע כמעסיק שפוגע בעובדיו. בעקבות כך,  שוחח דרור רפאל עם כותב הסאטירה עופר קניספל שהעיד על עבודתו עם המגיש : "הוא מעסיק פוגעני, הוא נוהג בבריונות ומבצע המון דברים רעים שמפורטים בכתבה ב'מאקו', אני עומד מאחורי כל מה שטענתי שם". הוא אומר.

הוא הוסיף וטען כי "באופן אישי לא זרקו עליי כיסא אך ראיתי כסאות שעפים על מפיקים אחרים, האווירה סביבו היא אווירה של טרור. אני לא מסתיר את העובדה שהמטרה שלי היא לגרש את האיש הזה מהטלוויזיה, הוא מבייש אותי כסאטיריקן. לא ייתכן שאדם יעשה סאטירה על הדיקטטורה של יאיר לפיד על התעסוקה הפוגענית של שרה נתניהו ובעצמו יתנהג כפי שהוא נוהג. אני לא חושב שאדם כזה צריך להעסיק אנשים.

קסניפל טען עוד כי "שליין הוא סאטיריקן מבריק ומוכשר אך עליו לעשות זאת לבדו עם מצלמה בביתו. לא האמנתי שבמקום עבודה כזה אנשים צריכים לקחת כדור הרגעה לפני שהם מגיעים לעבודה. כיום אני כותב ראשי של התוכנית 'עד כאן' בתאגיד ובה מתנהגים כמו בני אדם אל העובדים. פניתי ביוזמתי לעיתונאית במטרה לחשוף את התנהגותו של שליין, לא ידעתי אפילו מקשת ולכן טיעון הנקמה של קשת בליאור שליין אינו רלוונטי בעיני".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.