שלמה וינשטיין מזים את השמועות

בכתבה נרחבת שמפרסם יהודה שלזינגר בישראל היום, בעלה לשעבר של אסתי, שלמה וינשטיין כותב מכתב נוגע ללב בו הזים את כל השמועות שפורסמו בכלי התקשורת וכתב במכתבו כי אם היה עושה את המעשים המיוחסים לו הרבנים היו זורקים אותו מהחסידות". { "הטענות של אסתי – זה הזיות"}

חודש לאחר ששמה קץ לחייה, יוצא האב שלמה וינשטיין ומוסר לראשונה את גרסתו לפרשייה שטלטלה את הציבור החרדי.

בכתבה נרחבת שמפרסם יהודה שלזינגר בישראל היום, בעלה לשעבר של אסתי, שלמה וינשטיין כותב מכתב נוגע ללב בו הזים את כל השמועות שפורסמו בכלי התקשורת וכתב במכתבו כי הטענות שכתבה אסתי עליו הן הזיות, שכן אם היה עושה את המעשים המיוחסים לו הרבנים היו זורקים אותו מהחסידות", לדבריו הוא גידל את הבנות כמו אבא ואמא, בבוקר הוא חייך לילדים, בערב הוא בכה לבד במיטה".

שלמה טוען לפני בני משפחתו על הימים הקשים בצילה של אסתי שנכנסה לדיכאון: "לא היה לי מה לעשות מולה. היא הייתה יוצאת, מספרת שהיא נוסעת לתל אביב לפגוש חברות, או שהיא הולכת לאחיה לראות סרטים בלילה, אומרת שהיא חייבת להשתחרר. מה יכולתי לעשות? אם אסכים לה יגידו ששיתפתי פעולה, אם אתנגד יגידו שכבלתי אותה באזיקים ולא נתתי לה חופש".

שלמה ויינשטיין מספר בכתבה עוד על הטענות לפיה הבנות התנתקו: "אף רב לא אמר להן להתנתק ממנה. אם היא כתבה להן או הביאה להן מתנות, אף אחד לא מנע את זה מהן. רק שהבנות, שכעסו על הנטישה שלה, זרקו את זה לפח".

 

 

"הן אינן מאמינות לה כי היא אוהבת אותן, אילו הייתה אוהבת אותן הייתה מניחה להן. היא גרמה להן נזק רב, מבקשות שתניח להן להירפא, להתאושש ולחיות את חייהן. את הבחירה שלה בין לחיות את חייה המופקרים לבין להיות עימן כבר עשתה, ומעתה מבקשות כי תכבד את בחירתן ואת חייהן".

 

שמעון

 

 

 

 

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קראתי את הספר... כנסו

  לאורך כל הספר ניכר כי דסי בחורה הזקוקה לתשומת לב מירבית. בודאי שזו בין היתר תוצאה של הזנחה של הורים. בלי קשר אם דסי היא דתיה או חילונית , מין זה נושא שמעסיק אותה ולא פחות מכך את בעלה. זה אומר שגם בחברה החרדית יש נשים מיניות ובחברה החילונית יש נשים שמין לא מדבר אליהן.
  לגבי האב- יש כאן ענין שהבנות שלו בורות ולא מבינות בשלב זה, יהודה לקח את אשתו דסי כדי לענג אותה ובעיקר את
  עצמו. ברגע שלא הגשימה את חלומו, וולא קיימה יחסים מלאים עם הבחור שנקרא בספר דני, הפך את עורו.זה גם דסי לא הבינה.
  הסיפור עצוב, כי האב נראה דתי לכאורה, אך בעצם אוהב את החיים התוססים, וזו זכותו, אך אינו יכול להפיל אשמה על רעייתו בלבד , ויחד עם זאת להשאר בחסידי גור מה שיגרום נזק לכל ילד שיתחתן.
  הבת ,תמי מונטג שחזרה בשאלה, זאת שראינו באח הגדול, הינה בחורה נפלאה, חכמה, והיחידה שהצליחה להציל את עצמה. חבל שלאב אין אומץ….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מניפולטור שמסבן את בנותיו במילים ובקלישאות שקרניות

  אשף המילים. כמה מניפולציות יש במונולוג הזה, וכמה סתירות. וכמה שקר, וכמה רוע כלפי אשתו, במסווה של טוב-לב כלפי בנותיו. אין ספק שהן לא מספיק חכמות כדי להבין זאת

  איש מביש. כנסו |
  הגב