שם לקריה החרדית במעמד הגר"ח – קריית רמת בת שבע

ראשי חברת אריאל יזמות וראשי היישוב החרדי מיצד התקבלו במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי וזכו להתברך מפיו * ראשי היישוב הציגו בפני מרן את פתרון הדיור האיכותי הציעה מגורים בקרבה לירושלים ובחיי קהילה תוססים והודיעו על ההחלטה לקרוא לקריה החדשה על שמה וזכרה של הרבנית קניבסקי ע"ה* כן הציגו את הפתרונות ההלכתיים בפרויקט בתחום השבת

מעמד מיוחד התקיים במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי עת הוכרז שם הקריה החדשה הנבנית ביישוב החרדי מיצד על שמה של הרבנית בת שבע קניבסקי ע"ה.

ראשי פרויקט הבניה וראשי היישוב מיצד הגיעו למעונו של מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי וזכו להתברך מפיו.

במפגש המיוחד השתתפו הבעלים של חברת 'אריאל יזמות' טוביה לבקוביץ, המנכ"ל זאביק יעקובוביץ, מנהל הפיתוח העסקי מוטי הלר וראשי היישוב מיצד ובהם מזכיר היישוב הרב אלחנן פרומר וראשי וועד היישוב.

הנוכחים הציגו בפני מרן הגר"ח קניבסקי את הפרויקט החדש שנבנה במיצד ויתרונותיו הרבים למשפחות החרדים לדבר ה'. מרן התעניין על הקרבה היחסית לירושלים כאשר מרחק הנסיעה בין היישוב לירושלים עומד על כחצי שעה.

הנוכחים הציגו למרן שר התורה את הבשורה לציבור האברכים ובעלי המשפחות כאשר בפרויקט נבנים כ-100 יחידות דיור חדשות במחירים מוזלים.

במהלך המפגש הודיעו ראשי היישוב על ההחלטה לקרוא לקריה החדשה 'רמת בת שבע' על שמה וזכרה של הרבנית, אשת חבר של מרן שר התורה. מרן בירך על ההחלטה והודה לראשי הפרויקט על כך.

שביעות רצון רבה עלתה על פניו של מרן כאשר הציגו בפניו האברכים את רצונם לקדם פתרונות ההלכתיים בענייני השבת בתחום המים והחשמל.

בסיום המפגש בירך מרן הגר"ח קנייבסקי את ראשי הפרויקט ואיחל להם ברכה והצלחה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ועדת קבלה סנובית - ראו הוזהרתם

    הישוב הזה לא יגיע לשום מקום ככה כמו שכבר 30 שנה הוא לא זז

    רמת גני |
    הגב