טרגדיה בשמואל הנביא: שמעון אברמוב ז"ל

תאונה קטלנית ברחוב שמואל הנביא בירושלים: שמעון אברמוב ילד בן 10 שרכב על אופניים נפגע אנושות על ידי אוטובוס. הילד נמצא ללא דופק, ופונה לבית החולים הר הצופים במצב אנוש שם נקבע מותו .

תאונה קטלנית אירעה לפני זמן קצר ברחוב שמואל הנביא בירושלים, ילד שרכב על אופניים נפגע אנושות על ידי אוטובוס.

מתנדבי הצלה חשו לזירה והעניקו לו טיפול ראשוני, הילד פונה לבית החולים הר הצופים שם נקע מותו.

בתאונה הקטלנית נהרג שמעון אברמוב ז"ל, בן 10 שרכב על אופניים יחד עם אחיו.

מעדויות המתנדבים במקום עולה, כי הילד נמצא ללא דופק, ופונה לבית החולים במצב אנוש, המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.  .

סמוך לשעה 14:19 התקבל דיווח במוקד מד"א על תאונת הדרכים שהתרחשה במרכז הבירה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני בשטח לילד, לאחר שעדי ראייה דיווחו כי נפגע בידי אוטובוס שנסע באזור.

פרמדיקים וחובשים של מד"א פינו את הילד לבית החולים הדסה הר הצופים בעיר תוך ביצוע פעולות החייאה מתקדמות. "הילד שכב על הכביש בסמוך לאוטובוס", סיפר חובש רפואת חירום בניה מימון פחה. "מדובר בבן 8 שרכב על אופניו. הוא היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה, אזרחים שהיו במקום סיפרו לנו שהוא נפגע מאוטובוס, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח והוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבי"ח תוך כדי המשך פעולות החייאה כשמצבו אנוש".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. התאונה היום ברחוב שמואל הנביא, זה היה עניין של זמן!
  כמעט כל יום יש כמה מקרים כאלו שמסתיימים בנס בכמעט תאונה או בפציעה קלה!

  מה שהולך בשמואל הנביא גאולה בית ישראל ובמאה רשעים זה הפקרות וסכנת נפשות!!!

  מתי המשטרה תתחיל לאכוף ולתת דוחות לכל החצופים שמסכנים את הנהגים [ואת עצמם] שחוצים באמצע הכביש ללא מעבר חצייה, נוסעים עם אופנים במהירות מופרזת באמצע הנתיב ובלילה ללא אורות! נוסעים בחד סטרי מולך במהירות הזוייה ועוד ועוד, ובעיקר את הולכי הרגל שהתרגלו שהמדרכה היא המלצה בלבד, והכביש הוא המעבר שלהם… הם אלו שמעכבים את התנועה, הם אלו שמסכנים את הנהגים וגורמים לכל הכאוס הזה, צריך לטפל בהם, נתפסו פעם ראשונה, נרשמת אזהרה, פעם שנייה והלאה משלמים קנס מוגדל, כל פעם הקנס קופץ ב 100 שח, ואז נראה את החצופים ופורעי החוק הללו.

  כותב זאת תושב המקום שנמאס לו להסתובב שם.

  פורעי חוק נמאסתם, משטרה לעבודה! |
  הגב