הזיות הימין הקיצוני: ערוץ 10 אשמים בטבח

בעקבות הטבח הנורא בבית הכנסת בני תורה בשכונת הר נוף פורסמו על ידי גורמים בימין הקיצוני הנפצות ברחבי הרשת בו האשמות כבדות כלפי תוכנית המקור בערוץ 10.גורם בתכנית המקור מכחיש מכל וכל את האשמות

בעקבות הטבח הנורא בבית הכנסת בני תורה בשכונת הר נוף פורסמו על ידי גורמים בימין הקיצוני הנפצות ברחבי הרשת ובו האשמות כבדות כלפי תוכנית המקור בערוץ 10.

בהודעה שפורסמה נכתב:  גורמים בימין מאשימים את ערוץ 10 באשמה להסתה לרצח. לפי אותם גורמים, שודרה השבוע 'תוכנית המקור' על הרצח של אבו חדיר ובתוכנית ראיינו את האבא של יוסף חיים בן דוד שרצח את הנער הערבי והראו שהם גרים בהר נוף ואת הבית כנסת שהוא מתפלל, שלא במקרה זה אותו בית כנסת שהתקיים בו היום הטבח הנורא.

מבדיקה שערכנו עולה כי לא דובים ולא יער, הצילומים  ל'מקור' נערכו בבית כנסת אחר בשכונה,ולא כפי שפירסמו אותם גורמים בימין הקיצוני.

פנינו לערוץ 10 לקבל תגובה,  גורם במערכת התכנית המקור הגיב לקוקר "אחלה תיאוריה" רק שלא צילמנו שם אז תגיד לגורמים בימין שיחפשו שמאלנים אחרים להאשים בדם שנשפך". הוא אומר.

יש לציין כי תכנית המקור בערוץ 10 פרסמה במהלך השנים האחרנות שורה של תחקירים וחשיפות שעוררו סערה רבה והביאו לעלייה באחוזי הרייטינג של הערוץ.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.