"שמו אותי בבור עם הפושעים – הגעתי עד שערי מוות"

הרב אליעזר ברלנד, פנה במכתב לרבנים הראשיים בבקשה שיפעלו לשחרורו מהמעצר עד תום ההליכים. המכתב המלא. { הרב ברלנד לרבנים}

הרב אליעזר ברלנד, פנה במכתב לרבנים הראשיים בבקשה שיפעלו לשחרורו מהמעצר עד תום ההליכים.

מי שניסח את  עוזרו של ברלנד ונשלחה לרבנים הראשיים לאו ויוסף: "מצבי הבריאותי קשה מנשוא ובקושי עומד על הרגליים, איני יודע אם אוכל לשרוד עוד את הסבל הנוראי".

לאחר שערעורו נדחה, פונה הרב ברלנד לרבנים הראשיים יעזרו לו, וייתכן כי מדובר בהכנה לפנייה חדשה שפרקליטיו מתכוונים להגיש לבית משפט השלום אחרי יום כיפור.

במכתב ששלח לרבנים הראשיים כתב הרב ברלנד: "מתוך המצור והמצוק, החושך והאפל אני פונה אליכם אחרי שאני שוהה זה זמן כה רב בתא חשוך ואפל בסבל כה רב על לא עוול בכפי".

הרב ברלנד, שבעבר הוקלט כשהוא מתוודה על מעשיו  טען במכתב כי מדובר ב"קנוניה אפלה של אנשים חוטאים מתוך בצע ממון, הם העלילו עליי עלילת שווא אשר לא עשיתי ולא חשבתי ולא עלתה על ליבי".

"שמוני בבור אפל עם תום ההליכים כגרוע שבפושעים בלי לזכות למינימום של צדק ויושר", הוסיף. לאחר שפירט את בעיותיו הרפואיות, טען ש"הגעתי כמה פעמים עד שערי מוות והתעלפתי".

לרגל החגים  ביקש הרב ברלנד את עזרת הרבנים הראשיים: "אני פונה אליכם מתוך לב קרוע ושבור, אני קורבן לעלילה שרקחו עליי פושעים ורשעים. מעולם לא ביצעתי שום עבירה ופשע, רק תרמתי כל חיי לקהילה".

הרב  ברלנד הוסיף: "אני רוצה להגן על חפותי וכבודי בבית משפט ולהוכיח שאין שמץ של אמת בכל ההאשמות נגדי, ולכן חזרתי לארץ הקודש מתוך אמונה בצדקת דרכי. השמועות והרכילויות נגדי גורמות לי כזה צער. פונה אני אליכם על מנת להתפלל לשחרורי המלא ועל מנת שתעשו כמיטב יכולתכם לשחררני לחופשי, שאוכל להגן על עצמי ועל כבודי".

%d7%91%d7%a8%d7%9c%d7%a0%d7%93

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.