שמחה בחסידות: החוק שיסייע לאסירים מסאטמר לקצר את עונשם עבר בסנאט

החוק שיסייע לאסירים מסאטמר שמרצים עונשים בכלא בגין עבירות צווארון לבן עבר בסנאט. האדמו"ר עצמו עשה מאמצים רבים בכדי שהחוק יעבור. מחר, יצטרך החוק לעבור הצבעה נוספת בסנאט, מחרתיים בקונגרס,ולאחר מכן החוק יגיע אל שולחן הנשיא טראמפ לאישור סופי

הסיוע של חסידות סאטמר ושאר הקהילות החרדיות בניו יורק נשא פרי.

בשעות הערב (שעון ניו יורק) עברה ההצבעה הראשונה בסנאט, כש-80 סנטורים משתי המפלגות הצביעו בעד החוק החדשPRISON REFORM BILL, שיסייע למאות אסירים, שמרצים עונשים בכלא האמריקאי בגין עבירות הצווארון הלבן לסיים את ריצוי עונשם מוקדם יותר.

יש לציין כי ישנם חרדים רבים, בהם גם חסידי סאטמר, שמרצים עונשים בכלא בגין עבירות צווארון לבן. האדמו"ר עצמו עשה מאמצים רבים בכדי שהחוק יעבור.

מחר, יצטרך החוק לעבור הצבעה נוספת בסנאט, מחרתיים בקונגרס,
ולאחר מכן החוק יגיע אל שולחן הנשיא טראמפ לאישור סופי.

חסידות סאטמר יחד עם קהילות חרדיות נוספות גייסה ביממות האחרונות כ-2 מיליון דולר לטובת האצת הרפורמה המקודמת בממשל האמריקאי למתן הקלות לאסירים ועצורים על עבירות צווארון לבן.. בחסידות סטאמר טוענים כי המדיניות הנוכחית מחמירה מאוד וכל יוזמה למתן הקלות היא חיונית ומבורכת.

גיוס הכספים נעשה בשיטת המצ'ינג' הפופולארית במסגרתה על כל דולר שנתרם יש מי שנותן מולו דולר נוסף. במסגרת הקמפיין הובהר כי בעוד שהנשיא טראמפ "לא נשאר לנצח בבית הלבן האסירים יינמקו שם לכל חייהם".

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יהודי פשוט התקשר למנהיג האכזרי של לב טהור וביקש ממנו בחור לשידוך בשביל הבת שלו אבל יש לו תנאי אחד: היינו צריך שיהיה לו היתר הוראה. אמר לו הרבי העמלקי יש לי בשבילך אחד כזה אפילו שהוא רק בן 13 אבל יש לו, לא סתם התר הוראה, אלא התר מאה רבנים.

  יהודי פשוט התקשר למנהיג האכזרי של לב טהור וביקש ממנו בחור לשידוך בשביל הבת שלו אבל יש לו תנאי אחד: היינו צריך שיהיה לו היתר הוראה. אמר לו הרבי העמלקי יש לי בשבילך אחד כזה אפילו שהוא רק בן 13 אבל יש לו, לא סתם התר הוראה, אלא התר מאה רבנים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. יהודי פשוט התקשר למנהיג האכזרי של לב טהור וביקש ממנו בחור לשידוך בשביל הבת שלו אבל יש לו תנאי אחד: היינו צריך שיהיה לו היתר הוראה. אמר לו הרבי העמלקי יש לי בשבילך אחד כזה אפילו שהוא רק בן 13 אבל יש לו, לא סתם התר הוראה, אלא התר מאה רבנים.

  יהודי פשוט התקשר למנהיג האכזרי של לב טהור וביקש ממנו בחור לשידוך בשביל הבת שלו אבל יש לו תנאי אחד: היינו צריך שיהיה לו היתר הוראה. אמר לו הרבי העמלקי יש לי בשבילך אחד כזה אפילו שהוא רק בן 13 אבל יש לו, לא סתם התר הוראה, אלא התר מאה רבנים..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב