שמחה ורגש, לעוקבים ברשת: קבלו את רולי דיקמן

הזמר הצעיר משתף את עוקביו גם ברגעי שמחה ורגעים מחייו האישיים, אבל גם ברגעים סוחטי דמעות, עת הוא שר – בקביעות – כתף אל כתף עם ילדים ונערים הלוקים בתסמונת דאון

בסדרת כתבות מיוחדת לחול המועד פסח תשע"ח, 'אקטואליק' מציג את פרויקט "כוכבי הרשת החרדים" שפרצו בשנים האחרונות לתודעה הציבורית וצצים לנו מכל עבר: בפייסבוק, באינסטגרם, טוויטר, וגם בוואטספ.

ואם תרצו לנוח ולעבור על הסטורי'ז – הם שוב יקפצו שוב ושוב.

חלקם מככבים אצלנו לא פעם, הן במדור הפפארצי 'בקליינע'  והן במדור הסטורי'ז בכל יום שלישי אצלנו באתר.

אז בשביל מה הם עושים את זה? כיצד הם נהיו כוכבים? ואלו דברים טובים הם מנסים להפיק מכל זה?

לשם כך שוחחנו עם כוכבי הרשת הגדולים של הציבור החרדי, שהפכו מהר מאד לאושיות רשת וחלק בלתי נפרד מהחיים של גולשי הרשתות החברתיות. חלקם פרצו מזמן את גבולות המגזר וכבר מוכרים בכל העולם.

חלק מכוכבי הרשת מצליחים לתעל את ההשקעה בגריפת רווחים גדולים, לעתים מפרסום בפלטפורמות בהן הם פועלים. יש כאלו שעושים זאת למטרת עשיית חסד, אחרים, זמרים, שמקדמים את שמם באמצעות הכוח המסחרי של הרשת, ויש כאלו שסתם נהנים מהסטורי.

 

והפעם: הזמר רולי דיקמן

 

רולי דיקמן. מי לא מכיר את רולי? רולי דיקמן, בשונה מיתר מכוכבי הרשת, השכיל להבין כי השימוש ברשת החברתית ימנף ויעצים את הקריירה המוזיקלית שלו.

האח הגדול ליואלי לבית משפחת דיקמן, שנקרא לימים "זמר החתונות", יוצא לא מעט מגבולות היכלי מלכות וארמונות חן ומרבה להופיע באולמות היוקרה ברחבי הארץ והעולם.

עם אלי פרידמן, בסטורי

את עוקביו הוא משתף ברגעים מרגעי השמחה שלו על הבמה, כמו גם ביום-יום, החל מלידת בנו עד ממש דקות לפני הברית, כשהוא מצטייד ביינות משובחים. גם לפני נסיעה לחו"ל, הוא מעדכן, שואל ומתייעץ בגולשים, שנהנים להציץ לרגע לחיי הכוכב הצעיר ולראות כיצד נראים חייו.

לצד זאת, קשה להתעלם מרגעי הרגש שהוא משתף את עוקביו ב'סטורי'ז' שלו, כשהוא נוהג בקביעות לשמח ילדים ונערים הלוקים בתסמונת דאון, שר איתם יד אל יד, משמח אותם, כשנראה שממש לקח אותם ל'תיק' שלו.

והנה הסרטון שהוא הכין במיוחד עבור 'אקטואליק':

משתף ברגעים פורימיים מבית הכנסת שלו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.