"שמחה נורה למוות כשהוא עם כיפה וציצית" (וידאו)

בני משפחתו של בחור הישיבה שנורה למוות לאחר שנחשד כמחבל מפנים אצבע מאשימה לעבר החיילים והמאבטחים שפעלו באירוע. צפו {האחות מאשימה}

בני משפחתו של התלמיד היהודי שמחה חודטטוב זועמים על ההרג לחינם של בן משפחתם שמחה ז"ל, ומותחים ביקורת חריפה על התנהלות השוטרים בזירת האירוע: "למה היו צריכים להרוג אותו? ניתן היה להסתפק בנטרול בלבד".

אחותו הגדולה קארינה חודדטוב ששוהה כאן בארץ בעקבות האסון, שוחחה עם חדשות 2 והטיחה טענות קשות על תפקוד כוחות הבטחון ועל המחדל הנורא: "אני חושבת שזה לא בסדר לירות בו מבלי לברר שום דבר בזמן שהוא היה חבוש בכיפה ולבוש בציצית, הם רואים בן אדם לא חמוש, נטול אקדח, ללא סכין, שלא מתנגד, איך הם יכלו לירות לו בלב?". שאלה בצער.

צפו בדברי האחות (באדיבות רשת)

כזכור המקרה הקשה אירע בחמישי בלילה שעבר, שמחה חודדטוב, בן 28, תושב ירושלים, שהיה נדמה לשוטרים כמחבל מסוכן, נאבק בחיילים וניסה לחטוף את נשקם – ושוטרים ירו ונטרלו אותו. כעבור זמן קצר התברר כי מדובר ביהודי חרדי תלמיד ישיבה ולא במחבל.

בתיעוד שהתפרסם לאחמ"כ, החשוד לא מרפה ומנסה לחטוף נשק מהחיילים, והם יורים ומנטרלים אותו.

לטענת החברים בישיבה בה לומד המאבטח החרדי, הוא בחור נורמטבי שחשד בחיילים שהם מחבלים והחל לתשאל אותם, החיילים חשדו בו ומשם העימות בין הצדדים הוביל לירי הקטלני.

בתמונות מזירת האירוע ברחוב ירמיהו בבירה, נראה החשוד שרוע על הרצפה ונאבק בחיילים – כשהוא מנסה לקחת מהם את נשקם – ולא מרפה. בשלב מסוים, נראים מאבטח וחייל נוסף יורים בו ומנטרלים אותו. אז עוד סברו כי מדובר במחבל – אלא שכעבור זמן קצר התברר שמדובר ביהודי.

באדיבות רשת

יהודה משי זהב יו"ר זק"א. אמר "הגעתי עם צוות זק"א לזירת הפיגוע לכאורה היה נראה לנו כפיגוע "שיגרתי" בימים אלו ניסיון דקירה והמחבל חוסל. ביקשתי לכסות את הגופה בשקית שחורה. לאחר שהתבקשתי לטפל בגופה ראיתי שמדובר ביהודי והיה טעות שמדובר במחבל. מיד עדכנתי את המשטרה והחלפנו לשקית זק"א לבנה". והוסיף "אנו נמצאים בימים של טרור ומוזנקים לכל זירת פיגוע. בבאר שבע הייתה טעות ונהרג חף מפשע וכן היום נלקחו חיי אדם בגלל טעות בזיהוי. אני פונה לכל מחזיקי הנשק לפעול ביתר שיקול דעת".

מהחקירה עולה כי היהודי ניסה לחטוף נשק מחייל וקרא לעבר החיילים "אני דאעש". הנהג ניסה למנוע את המירוץ עם שוקר חשמלי אך הוא המשיך בשלו, מאבטח שהיה במקום הבחין במאבק, רץ למקום וביצע ירי ראשוני לעבר החשוד.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בני משפחתו של שמחה חודדטוב, שנורה למוות לאחר שנחשד כמחבל בירושלים מפנים אצבע מאשימה לעבר החיילים והמאבטחים שפעלו באירוע. החילים של מדינת ישראל רצחו רצחו רצחו אותו "זה לא בסדר שירו בו בזמן שראו שהוא עם כיפה וציצית"

  במחשבה ראשונה נשבר הלב ארץ אוכלת יושביה, רצח בדם קר, והסיבה שרצחו אותו נראה כדי לעורר אותנו מהשמים שאנחנו נראה בחוש שאי אפשר לסמוך על החיילים של מדינת ישראל להציל אותנו. הם לא מגינם עלינו בכלל, הם הורגים אותנו ברוחניות ובגשמיות, רק השם יתברך שמו מגין ומציל עלינו, לא צה"ל ולא שום כח אחר עוזר לנו, אך ורק הקב"ה מגן ומציל אותנו. מלך עוזר ומושיע ומגן זה רק השם שהוא הקב"ה "הכול יכול היחידי". בִּזְכוּת הָאָבוֹת גָּאַל ד' אֶת נְכָדֵיהֶם ממצרים, זַרְעָם שֶׁל הַשְּׁבָטִים, שֶׁהָיוּ מְשֻׁעְבָּדִים בְּמִצְרַיִם. וְכֵן "הוא" יִגְאַל אוֹתָנוּ בקרוב מֵהַגָּלוּת בּוֹ אָנוּ שְׁרוּיִים.

  וְאַף אִם תַּמָּה זְכוּת אָבוֹת, הוא "מֵבִיא גוֹאֵל לִבְנֵי בְנֵיהֶם לְמַעַן שְׁמוֹ באהבה" שֶׁהוּא קַיָּם לְעוֹלָם". הקב"ה מוֹשִׁיעַ וְעוֹזֵר לנוֹ בִּישׁוּעָה שְׁלֵמָה בְּלֹא שׁוּם סִיּוּעַ מִאחרים. 'וּמָגֵן' ד' מָגֵן עלינו שהַצָּרָה לֹּא תָּבֹא עָלָינו. אבל חייבים לזכור שזה אך ורק הקב"ה לא שום כח אחר בעולם.

  הַקָּבָּ"ה הָיָה לְאַבְרָהָם בִּבְחִינַת 'מָגֵן'. שֶׁהֵגֵן עָלָיו מִפְּנֵי שׂוֹנְאָיו שֶׁרָצוּ לְהָרַע לוֹ, כְּמוֹ נִמְרוֹד שֶׁהִפִּילוֹ לְתוֹךְ כִּבְשַׁן הָאֵשׁ. וְכֵן עָזַר לוֹ ד' בְּמִלְחַמְתּוֹ עִם הַמְּלָכִים, שֶׁהִפִּיל אוֹתָם לְפָנָיו. וּמַעֲשֵׂה אָבוֹת סִימָן לַבָּנִים, הַקָּבָּ"ה הוּא מָגֵן לְזַרְעוֹ שֶׁל אַבְרָהָם עַד סוֹף כָּל הַדּוֹרוֹת. מָגֵן עֲלֵיהֶם מִפְּנֵי מְבַקְּשֵׁי רָעָתָם, וּמַכְנִיעַ אוֹיְבֵיהֶם לִפְנֵיהֶם והוא לא צריך שום עזרה מהציונים הכופרים בשם ובתורתו.

  אחותו הגדולה קארינה חודדטוב ששוהה כאן בארץ בעקבות האסון, הטיחה טענות קשות על תפקוד כוחות הבטחון של הכופרים-הציונים ועל המחדל הנורא: "אני חושבת שזה לא בסדר לירות בו מבלי לברר שום דבר בזמן שהוא היה חבוש בכיפה ולבוש בציצית, הם רואים בן אדם לא חמוש, נטול אקדח, ללא סכין, שלא מתנגד, איך הם יכלו לירות לו בלב?". שאלה בצער. והתירוץ לזה מופיע בספר "הגאולה והתמורה" מרבינו יואל זצוק"ל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. זה קורה כאשר יהודי במקום להשקיע יותר בלימוד תורה בעת מלחמה ,מתעסק באבטחה מוגזמת,מי בקש ממנו לבדוק את החיילים אם אינם מחבלים,מדוע חשש לחשד מוגזם כזה……ללמדינו שמקום היהודי בבית המדרש בלבד,וכאשר לוקח על עצמו את תפקיד הביטחון עושה רק טעויות שמשלם על זה בחייו….

  חרדי פשוט |
  הגב