צפו: שמחה פורצת גבולות באולפני "קול ברמה"

לאחר שנה של חיפוש נמצא בית הכנסת הראוי לקבל את ספר התורה תרומת רדיו קול ברמה והרב יום טוב מאיה. צפו

שמחה פורצת גבולות באולפני רדיו קול ברמה. לאחר שנה של חיפוש נמצא בית הכנסת הראוי לקבל את ספר התורה תרומת רדיו קול ברמה והרב יום טוב מאיה.

הרב יום טוב מאיה החליט לפני כ-7 שנים שברצונו לתרום ספר תורה . אך לא היה בידו את המימון לכך. הרב יום טוב לקח יוזמה וכך כל ערב לאחר שסיים את יום עבודתו היה יוצא לרחובות העיר לאסוף בקבוקי מיחזור וכך צבר שקל לשקל ובמשך השנים הצטבר לסכום שאיתו רכש את ספר התורה. הרב יום טוב הגיע לפני כשמונה חודשים לעמי מימון מרדיו קול ברמה ופיו הצעה. אני אתן לכם את הספר . אתם תממנו את כל השאר ובעיקר תמצאו את בית הכנסת הראוי לקבלו. רדיו קול ברמה לקח את המיזם הגדול הזה והחל בחיפוש אחרי בית הכנסת. למערכת התחילו לזרום כמויות בלתי נתפסות של פקסים. ולאחר עבודה מדוקדקת נבחר בית הכנסת מתוך 1326 כזוכה הגודל בספר התורה המהודר.

בית הכנסת הנבחר הינו "תורת חסד" בנשיאות הגאון הרב דוד גבריאלי שליט"א מקים עולה של תורה בעיר באר שבע.
בעיקרו של מכתב הפניה עמד סיפורו המרגש של הרב גבריאלי דודו של ירון ברמי ז"ל שנספה באסון הכרמל בחנוכה תשע"א והספר יוקדש לעילוי נשמתו.

הספר יוכנס בעז"ה בשבועות הקרובים ברוב שירה ותודה

אריאל דרעי מנכל הרדיו אמר :"האירוע היום הוא התמצית המזוקקת של רדיו קול ברמה, חיבור של אהבת תורה יראת שמים ודרכי נועם.

היום הזה הוא יום של נחת וקורת רוח עצומה עבורנו ועבור מאות אלפי מאזיני הרדיו ואנו מאמינים שגם למרן זצוקל שמכוחו פועל הרדיו.

הרב דוד גבריאלי שליט"א אמר היום: כתלמידו של מרן זיע"א אני מרגיש זכות גדולה שנפלה בחלקי לקבל את ספר התורה הזו. החיבור של מרן לרדיו נותן לרדיו את האפשרות לעשות דברים גדולים למען עם ישראל ולכבודו של בורא עולם. לא סתם מרן זיע"א התבטא בכל הזדמנות שרדיו קול ברמה זה קול התורה.

עמי מימון מנהל התוכן ברדיו אמר: אם אפשר לסכם את השידור הזה במילים אז בוודאי שזה אחד מרגעי השיא שלי בכל ימי השידורים שלי. לראות אמונה פשוטה וצרופה של הרב יום טוב מאיה ואת החיבור של הרדיו למאזינים מחזק אותנו בעבודת הקב"ה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.