המתנה המושלמת לחנוכה

מיוחד מבית שמחונים לקראת חנוכה מזכרת נפלאה שתאיר לכם את האירוע

המתנה המושלמת לקראת החנוכה – סדר הדלקת נרות לחנוכה מבית 'שמחונים'
מיוחד מבית שמחונים לקראת חנוכה מזכרת נפלאה שתאיר לכם את האירוע
לקראת חג החנוכה מציגים ב'שמחונים' ליין חדש של מגוון מוצרים מדהימים, בהשקה מיוחדת לכבוד החג הקרב ובא. ליין זה מצטרף לשלל המוצרים הקיימים ב'שמחונים' והמתאימים לשמש כמתנה האולטימטיבית לחג החנוכה, לכל מי שחפצים לכבדו במתנה מקורית ומכובדת.
בליין החדש ניתן למצוא סדר הדלקת נרות וברכונים לחנוכה וכן מגוון מארזי מתנה המתאימים לאירועים בחנוכה, החל ממוצרים סולידיים במחירים נמוכים ועד למוצרים יוקרתיים בהם שילובים עם אבני סברובסקי, דמוי עור ומארזים נוספים אשר עשויים ברמת גימור קפדנית וחדשנית ובעיקר יוקרתית.
רשת 'שמחונים' מפיקה, מעצבת ומייצרת קולקציות מזכרות חדשות תחת עיצובי אוירה שונים המתאימים את עצמם לכל אירוע לפי סגנון וצבע: מזכרות לחתונה, שבת חתן, שבע ברכות, מתנות לחתן ולכלה, לבר ובת מצוה, מזכרות לברית, לדינרים וכנסים וכן מזכרות לאירועים הנערכים בסמיכות לחגים וימים טובים אחרים.
מזכרת מהודרת מבית 'שמחונים' ידועה כמשדרגת את האירוע וככזו שתהפוך אותו לבלתי נשכח. המזכרות סידורי התפילה והמחזורים של 'שמחונים' קנו לעצמם מקום של כבוד בכותל המזרח, כאשר העיצוב המוקפד לצד הדיוק המושלם בכל נוסחי התפילות, הביא לרבבות לבחור את המוצר מבית 'שמחונים' ככזה שילווה אותם ביום יום כמו גם בחגים, בשמחות ובאירועים.
בחנות החדשה של 'שמחנים' ברח' רבי עקיבא 118 בבני ברק מוצעים כל מוצרי החברה ובהם סידורים ותהילים בגדלים שונים ובעיצובים מרהיבים וכן מגוון רחב של מתנות ומזכרות לאירועים שונים ובהם לוחות שנה, מגנטים ומזכרות מיוחדות וקולקציה של מוצרים משלימים, מעמד לברכונים, כסוי לגפרורים ועוד מגוון מוצרים איכותיים מבית 'שמחונים'.