שמחיוף הודיע על התפטרותו מהעירייה

בהודעה שפירסם כותב שמחיוף: "בהתייעצות עם מורי ורבי ביקשתי מיו"ר התנועה שימנה את הרב פיני עזרא למלא את מקומי"{בשל עיכוב הערעור}

ממתין להכרעת הדין: חבר מועצת עיריית ירושלים מטעם סיעת ש"ס בירושלים, אליעזר שמחיוף, שהורשע בפרשת הולילנד והגיש ערעור לבית המשפט העליון בענין, הודיע אמש כי בשל התארכות הערעור וההליכים המשפטיים – הוא פורש מחברותו במועצת העיר.

מי שצפוי להתמנות במקומו כחבר סיעת ש"ס, הוא איש המפלגה פיני עזרא.

בהודעה ששיגר אמש למקורביו כותב שמחיוף: "בעקבות התייחסות השופטת מרים נאור נשיאת בית המשפט העליון היום לפניית תנועת אומץ, אשר אמרה כי ייקח עוד זמן עד לקבלת פסק הדין הסופי בפרשיית הולילנד, ועקב הזמן הממושך המתארך, ובהתייעצות עם מורי ורבי שליט"א, פניתי ליו"ר התנועה הרב אריה דרעי שליט"א בבקשה שימנה בהקדם את חברי הרב פיני עזרא למלא את מקומי כחבר מועצה בעיריה בסיעת ש"ס".

שמחיוף מוסיף: "עזרא יוכל לתת מענה לפניות התושבים הרבים בעיר, עד אשר תוכח חפותי בעז"ה – ואז אשוב באופן מיידי לכהן כחבר מועצה ולשרת את תושבי העיר היקרים, ובפרט את בני התורה אשר הם קרובים מאוד לליבי".

"יה"ר שיזכה להגדיל תורה ולהאדירה ולקדש שם שמים אמן", מסייפ שמחיוף את המכתב.

כזכור, שמחיוף הורשע בביהמ"ש המחוזי בתל אביב על חלקו בפרשת הולילנד ונגזרו עליו שלש וחצי שנות מאסר. בנוסף הושת עליו קנס של כמה מאות אלפי שקלים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.