"שנהיה לראש" – אופנה ותשובה לפני ראש השנה – צפו

קשר בין טרנדים לימים נוראיים, ואיך משלבים צבעים של אופנה עם ערכיים יהודיים משמעותיים. שרי יהל ומירי שניאורסון מביאות לך את היופי הפנימי והחיצוני בהרמת כוסית לשנה החדשה

את שרי יהל ומירי שניאורסון פגשתי באחר צהרים הביל של חודש אלול. ימי הסליחות והרחמים כבר כאן, או כפי שמציינת מירי שניאורסון "המלך בשדה". הקב"ה נמצא כאן בכל מקום זמין ופנוי לקבל בקשותינו ותפילתנו.

ועכשיו לעבודה: שאלתי אותן, מה הולך להיות באירוע הזה שהן מארגנות כעת, "שנהיה לראש", שמחבר נשים עם יופי ואופנה?

"מדובר", הן אומרות, "באירוע ייחודי, המשלב את היופי חיצוני והגשמי עם היופי הפנימי והרוחני ומחבר את עולם האופנה עם ערכי היהדות ומשמעותם".

מה זאת אומרת? איך הצבע שאת לובשת יכול להשפיע על המצב רוח שלך?

"לבגד שנבחר ללבוש", אומרות השתיים, "יש השפעה גדולה ברמה הרוחנית והפסיכולוגית, כך שבכל פעם שאת עומדת מול ארון הבגדים שלך ומתלבטת מה ללבוש היום, חשוב שתביני קודם מה את מרגישה ומה את מעוניינת לשדר לעולם.

"איך הטרנד החדש באופנת החורף יביא לך מזור רגיעה ורפואה, אולי אפילו תשובה וקירבה? וכך קורה שאנחנו מצליחות, באמצעות הצבעים והטרנדים המובילים, להתעלות ולהתגבר על היום יום ועל החמסין"…

הן מוסיפות ואומרות: "הידעת שצבע יכול לקבוע את הטון הנכון ולשאת מסר עוצמתי המאפשר לנו לקבל החלטות שישפרו את חיינו?". לא, לא ידעתי. גם אני הופתעתי.

צפו בוידאו:


אז מה יהיה באירוע?

ובכן, הרבנית עדינה בר-שלום תכבד אותנו בדברי פתיחה מעוררי מחשבה על אופנה נשיות ויהדות;יתקיים מיצג אופנה חדשני לחיזוק המראה והיופי השלם, בהובלת מירי שניאורסון ושרי יהל, בו ישתתפו נשים חזקות ומובילות בישראל עם מסר אישי לשנה החדשה.

תופיע גם סמדר מורג – סטנדאפיסטית, במופע שיזכיר לנו שהדרך הנכונה לקבל את השנה היא בהומור ושמחה.

לצד זה יהיה גם כיבוד קל בכשרות מהדרין של המקום והרמת כוסית חגיגית לשנה החדשה הבאה עלינו לטובה… וכן מתנות אישיות ומפנקות לכל משתתפת.

חלק מהכנסות האירוע מוקדשות לעמותת 'בת מלך' המפעילה ומחזיקה מקלטים לנשים.

האירוע יתקיים ביום שלישי הקרוב, 12.9, כ"א אלול, בשעה 19:30 בערב, ב"בי אירועים" -אוניברסיטת בר אילן.

לינק לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: http://bit.ly/2wZacAT

 

מירי שניאורסון –

http://www.miri-mychoice.co.il/

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.