שני חרדים נוספים נעצרו בחשד להשחתת שלטי עזריה

חשודים נוספים נתפסו ונעצרו ביממה האחרונה בחשד להשחתת שלטי הבחירות של רחל  עזריה. אחד מהם נעצר 'על חם' בזמן שניסה להשחית שלט על אוטובוס

הפעילות המשטרתית הסמויה שנמשכת מתחילת השבוע למניעת השחתת שלטי הבחירות של רחל עזריה בירושלים, ועליהם תמונתה, הביאה עד כה למעצרם של 5 חשודים וצפויים מעצרים נוספים. "המדיניות של המשטרה בהתאם לערכי הדמוקרטיה באה להגן ולשמור על חופש הביטוי וקיום תעמולת בחירות ללא חשש", ציינו במשטרה.

חקירת המשטרה הסמויה החלה ביום א' לאחר שהתקבל במשטרה דיווח אודות חרדים קיצוניים שתלשו שלט בחירות המוצב על אוטובוס וריססו אותו בצבע.

הלילה, ערכו בלשי המשטרה פעילות סמויה בכיכר השבת בירושלים, במהלכה סיכלו ניסיון נוסף של חרדי (כבן 16) קיצוני להשחית שלט בחירות ולפגוע בו ועצרו אותו 'על חם'.

עוד נעצר הלילה במקום עבודתו חשוד (32, ירושלים) נוסף בהשחתת שלט בחירות מראשית השבוע, שפרטי זהותו עלו במהלך חקירת המשטרה המתנהלת תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

החשודים הובאו לחקירה במשטרה, ובהמשך היום יובאו לדיון בעניינם בפני בית המשפט.

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל תמשיך לפעול באופן גלוי וסמוי תוך שימוש במגוון הכלים והאמצעים העומדים לרשותה, ולא תאפשר לאף אדם לפגוע ברכוש פרטי או ציבורי, וכן לא תאפשר כל פגיעה בתעמולת בחירות המתקיימת כחוק ללא הבדל דת, גזע ומין. נגד אותם חשודים נפעל למיצוי הדין".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. התורה אומרת לנו "וְאָמַרְתָּ בִּלְבָבֶךָ כֹּחִי וְעֹצֶם יָדִי עָשָׂה לִי אֶת הַחַיִל הַזֶּה: וְזָכַרְתָּ אֶת ד' אלוקיך כִּי "הוּא" הַנֹּתֵן לְךָ כֹּחַ לַעֲשׂוֹת חָיִל" הכוונה פה זה כשבנ"י ישראל תכננו לצאת למלחמה, אז שלא יחשבו שהניצחון שלהם על האויבים זה בזכות הכוח והעוצמה שלהם, אלא רק בזכות ד' כי הוא נותן לך כוח לעשות חיל. דהיינו כל ההצלחה רק בזכות הלומדי תורה. ככה גם עם כל אדם בעולם בכל דבר: כל דבר ד' עושה בשבילנו, כל הצלחה רק ד' עשו לנו אותה ולא אנחנו, כי בלעדי ד' לא היינו יכולים אפילו לכופף את האצבע שלנו. הצלחנו במבחן, רק בזכות ד', ד' עשה שנזכור את החומר, שהשאלות יהיו קלות בשבילנו וכו'.

    התורה אומרת לנו "וְאָמַרְתָּ בִּלְבָבֶךָ כֹּחִי וְעֹצֶם יָדִי עָשָׂה לִי אֶת הַחַיִל הַזֶּה: וְזָכַרְתָּ אֶת ד' אלוקיך כִּי "הוּא" הַנֹּתֵן לְךָ כֹּחַ לַעֲשׂוֹת חָיִל" הכוונה פה זה כשבנ"י ישראל תכננו לצאת למלחמה, אז שלא יחשבו שהניצחון שלהם על האויבים זה בזכות הכוח והעוצמה שלהם, אלא רק בזכות ד' כי הוא נותן לך כוח לעשות חיל. דהיינו כל ההצלחה רק בזכות הלומדי תורה.

    ככה גם עם כל אדם בעולם בכל דבר: כל דבר ד' עושה בשבילנו, כל הצלחה רק ד' עשו לנו אותה ולא אנחנו, כי בלעדי ד' לא היינו יכולים אפילו לכופף את האצבע שלנו. הצלחנו במבחן, רק בזכות ד', ד' עשה שנזכור את החומר, שהשאלות יהיו קלות בשבילנו וכו'.

    התורה אומרת לנו שלא יחשבו שהניצחון שלהם ........................ |
    הגב